Самый языкатый сайт Одессы

Черноморск сползает в море (видео)

Черноморск сползает в море (видео)

С 2013 года жители нескольких улиц Черноморска на Одесчине стали жертвами природы — десятки семей вынуждены были покинуть свои дома.

Сейчас 9-й микрорайон Черноморска буквально напоминает зону боевых действий.

видео — Факти ICTV

По расчетам экспертов, ущерб составил 100 миллионов гривен. В то же время в заключении комиссии  по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Одесской ОГА указано, что 16 домов признали непригодными для жилья, а проведенные геофизические исследования показали дальнейшую активизацию оползневых процессов.

Чиновники Одесской ОГА надеются получить помощь на спасение микрорайонов 5 и 9 в Черноморске. Из-за сохранения угрозы оползня глава ОГА Максим Степанов предложил подтвердить уровень чрезвычайной ситуации регионального уровня в Черноморске.

Иваси освоили Телеграм. Жми и подпишись! 

К борьбе с оползнями в Одесской области подключилась нардеп Савченко

 

1 Comment

  • Сен 02,2018
    Кость

    Яким чином власники віл там приватизували землю і отримали дозвіл на капітальне будівництво? Давали лапувки якомусь нікчемному чиновнику? От нехай у нього і вимагають відшкодшкодування і кошти на берегоукріплення. Он пригирлову частину долини Люстдорфьської балки теж забудували десятками віл ( що категорично заборонено згідно всіх норм), вартістю в третину-половину млн. баксів кожна, кинувши для водопропуску лише стальну трубу діаметром 1 м, в той час як під мостом там в радянські часи зробили водопропуск площею 16 кв. м — одна потужна злива, яка буває раз в 100 років, і все добро хитродупих. чи тих, хто купив у них нерухомість, буде в морі. Чи інший приклад, «Сосновий берег» на схід від Крижанівки, раніше улюблене місце відпочинку місцевих жителів, де зсуви створювали фантастичний ланшафт — узупували, приватизували всупереч всім законам, розрівняли без відповідних протизсувних заходів, побудували віли, які тепер тріщать — що цих хитродупимх та їх клієнтів теж рятувати за рахунок тих, в кого вкрали місце відпочинку. Ті, що вважали себе добропорядними купівельниками тієї нерухомості в «Сосновому березі», могли б здогадатись, що купують крадене.

    Reply Reply

Leave a comment

Top