Ранкова вода - без меду та лимону

Одеський лікар порадив пити воду без меду та лимона 

Ранковий ритуал у кожного – свій. Хтось по будильнику зривається до ванної кімнати, аби все встигнути. А комусь щастить повалятися майже до обіду.

Проте у мільйонів людей є звичка, яка усіх об’єднує. 

Це ранкова склянка води.

Про це в своєму блозі пише відомий одеський хірург, кандидат медичних наук Сергій Дегтяренко.

Останнім часом стало модним робити цю склянку максимально “ЗОЖною” – додаючи в неї мед та лимон. Мовляв, таким чином ми робимо наше ранкове пиття більш корисним.

Проте це далеко не так.

Найкращий початок нового дня – стакан питної води і обов’язково без лимона. І тим більше без меду! 

Справа в тому, що лимон може бути доволі агресивним для слизової шлунка та кішківника. А мед має всі шанси стати “цукровим” ударом  по підшлунковій, яка просто не готова до такого зранку!

Склянка ТЕПЛОЇ води зранку є ключем до підтримання водного балансу протягом дня.

За ніч організм людини зневоднюється, тому коли ви випиваєте теплу воду вранці, він отримує необхідну енергію, якої вистачає на весь день.

📞Записатись на консультацію:
☎067 555 73 23
☎066 066 786 5023

Місто Одеса, вулиця Заболотного 32а, Одеська обласна поліклініка, 4 поверх, кабінет 401.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news