Самый языкатый сайт Одессы

Табір для «дикого» відпочинку з’явився на березі Тілігулу

Табір для «дикого» відпочинку з’явився на березі Тілігулу

Справжній рай для любителів водного спорту з’явився в Лиманському районі. Тут, на березі Тилігульського лиману, поряд із селом Кордон, розташувався невеликий, але затишний табір — з палатками, польовою кухнею та усіма спартанськими зручностями.

В таборі є весь «джентльменський набір» розваг для любителів «дикого» туризму — каяки, сап-дошки, невеличке парусне судно. В цьому мальовничому місці, спуском до якого служить зручна асфальтована дорога, є місце і для дорослих, і для дітей.

Зона паркування і мангали для шашликів, палатки та невеличкий пляж із шезлонгами — відпочинок вихідного дня буде дуже атмосферним. А якщо ви давно мріяли навчитися кермувати водним транспортом, до ваших послуг — досвідчені тренери та помічники.

Водний табір на Кордоні лише починає своє життя. І ви маєте унікальну нагоду долучитися до створення великої сім’ї вільних від цивілізації туристів.

А в планах авторів проекту — створення затишного соціального простору, де буде зручно усім. І сім’ям з дітками, й усе ще закоханим в життя пенсіонерам, і дітям, позбавленим домашнього затишку. Й обов’язково молодим — закоханим романтичним парам та веселим компаніям.

Під гітару. На березі і в човні. Назустріч вітру. Там, де є шматочок справжньої природи і справжніх почуттів.

Телефон для замовлення візиту: +3 8(095) 460 09 76.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top