Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі паліативну допомогу дітям надаватимуть вдома

В Одесі паліативну допомогу дітям надаватимуть вдома

В Приморському районі створено мобільну службу паліативної медичної допомоги дітям на базі дитячої міської поліклініки №4. Допомога надається безоплатно в рамках державної програми медичних гарантій за відповідною угодою з НСЗУ.

Паліативна допомога спрямована на покращення якості життя пацієнта з невиліковними захворюваннями та членів його родини. У дитячій поліклініці працює паліативне відділення та виїзна бригада для надання допомоги на дому, повідомили у мерії.

Мультидисциплінарна команда допомагає в ранньому виявленні та лікуванні болю, супутніх симптомів і ускладнень, а також у вирішенні фізичних, психологічних, духовних та соціальних проблем. Працює психолог, який пройшов спеціальне навчання з надання підтримки дітям, які отримують паліативний нагляд, та членам їхніх родин.

Більш детальну інформацію про роботу паліативної служби ДМП №4 можна отримати у лікаря-педіатра або за телефонами: (067) 387-01-68, (063) 322-99-96, (048) 705-33-72

Паліативна допомога дітям у Суворовському районі надається на базі дитячої поліклініки №2, у Київському районі — дитячої поліклініки №6.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top