Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі знизилася захворюваність на COVID-19 таі ГРВІ

В Одесі знизилася захворюваність на COVID-19 таі ГРВІ

За минулий тиждень на ГРВІ та грип захворіли 2580 одеситів, з яких 62,6% склали діти віком до 17 років. Захворюваність серед дитячого населення за останній тиждень знизилася на 11,1%.

За інформацією ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», рівень захворюваності на ГРВІ та грип в Одесі знизився на 6,4%, порівняно з попереднім тижнем. 

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно з коронавірусною хворобою, знаходиться нижче за епідемічний поріг на 51,3%, що відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Захворюваність перебуває на сезонному рівні для цієї пори року.

За моніторингом вірусологічних досліджень, спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу типу А, В та вірусів негрипозної природи.

Захворюваність на COVID-19 в Одесі за минулий тиждень знизилася на 20,2%, порівняно з попереднім тижнем. Всього за тиждень зареєстровано 107 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, серед яких сім дітей. Госпіталізовано за тиждень 42 пацієнти.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top