Самый языкатый сайт Одессы

На півдні Одещини вирішують проблеми водойм та водосховищ

На півдні Одещини вирішують проблеми водойм та водосховищ

Вчора, 5 жовтня, спеціалісти провели виїзну нараду, на якій розглянули питання щодо екологічного стану та примусового наповнення озер Придунавʼя з річки Дунай.

За дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка для цього була створена спеціальна робоча група.

Зокрема, обговоренню підлягали основні проблемні питання щодо примусового поповнення озера Ялпуг насосною станцією «Репіда» Ізмаїльського управління водного господарства з річки Дунай.

Як повідомив голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев, робоча група розглянула різні варіанти вирішення питання поповнення озера Ялпуг та проблем водосховищ та водойм Придунав’я з врахуванням можливості розконсервування насосної станції «Репіда», термінів виконання поставленого завдання та впливу воєнного стану на ситуацію.

“Питання відновлення, ремонту насосних станцій, розчистки каналів для примусового поповнення озер знаходиться на постійному контролі Одеської обласної та Ізмаїльської районної військових адміністрацій”, – підкреслив очільник району.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top