Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі безкоштовно стерилізують та вакцинують вуличних котів та собак

В Одесі безкоштовно стерилізують та вакцинують вуличних котів та собак

В Київському районі визначилися з клінікою, яка буде надавати безплатні послуги зі стерилізації та вакцинації бездомних тварин. За результатами нещодавно проведеного тендеру, ці задачі покладено на клініку «Зоологія».

Про це повідомляє одеська міськрада.

Стерилізацію безпритульних одеських котів та кішок будуть проводити у ветеринарній клініці «Зоологія» на вулиці Академіка Вільямса, 73/1.

Графік роботи клініки — з вівторка по суботу з 10:00 до 19:00, перерва — з 13:00 до 14:00. Контактний телефон +380959259169.

До стерилізації допускаються вуличні коти та кішки, які перебувають під опікою одеситів.

Для можливості стерилізації та вакцинації безпритульних кішок та котів необхідно:

  • першого числа місяця о 10:00 особисто прийти до ветеринарної клініки, здійснити запис на вільну дату та отримати відповідний корінець-підтвердження;
  • зробити фото безпритульної тварини (кота, кішки) в середовищі її мешкання;
  • принести безпритульну тварину у визначену дату, але не пізніше 11:00, та надати будь-який оригінал документа, що посвідчує Вашу особу, для встановлення тотожності особи із записом;
  • передати фотографію безпритульної тварини у зовнішньому середовищі (на будь-якому зручному носії);
  • заповнити бланк направлення та інформаційну згоду;
  • наступного дня до 11:00 забрати безпритульних тварин та відпустити у середовище її мешкання.

«Також інформуємо, що конкурс по Приморському, Малиновському та Суворовському районах міста Одеси не відбувся з причини відсутності відповідних заявок, але Департамент екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради продовжує пошук ветеринарних клінік для участі у програмі зі стерилізації та вакцинації безпритульних кішок та котів та запрошує ветеринарні клініки до співробітництва», — повідомили у мерії.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top