Самый языкатый сайт Одессы

Розпочала роботу нова Державна кваліфікаційна комісія з дипломування моряків

Розпочала роботу нова Державна кваліфікаційна комісія з дипломування моряків

В Україні розпочала роботу повністю оновлена і за складом, і за функціоналом Державна кваліфікаційна комісія моряків при Адміністрація судноплавства. Також змінено підхід до процедури проходження іспитів і отримання кваліфікаційних документів моряків.

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України.

Відтепер моряк подає документи на розгляд безпосередньо до Адміністраціі судноплавства або до сервісних центрів Моррічсервіс. Перший сервісний центр відкрито в Києві. Тут будуть проходити іспити на підтвердження/подовження кваліфікації та видача документів за спрощеною та прозорою процедурою.

«Нові члени ДККМ є частиною команди Адміністрації судноплавства, відтепер ніхто не може вплинути на рішення за результатами проходження моряком іспиту», — стверджують у міністерстві.

Єдиним кваліфікаційним тестом для моряків є всесвітньо визнаний CES 6.0. Інспекція з підготовки і дипломування моряків до якої виникало багато запитань на завершальній стадії ліквідації.

«І це тільки перший етап змін. Реформа передбачає повний перехід від старої системи з непрозорими та забюрократизованими процедурами видачі кваліфікаційних документів моряків до міжнародних стандартів в дипломуванні», — йдеться у повідомленні.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top