Самый языкатый сайт Одессы

«Інфоксводоканал» з 1 по 4 червня приймає показники лічильників води за травень

«Інфоксводоканал» з 1 по 4 червня приймає показники лічильників води за травень

“Інфоксводоканал” нагадує, що для зручності споживачів оптимізували терміни передачі показників лічильників холодної води —  з 1 по 4 число місяця, наступного за звітним. В інші дні передача показників буде неможлива.

Таким чином, одесити повинні з 1 по 4 червня надати водоканалу показники лічильників води за травень. Аби уникнути навантаження на телефонні лінії контакт-центру та черг радимо передавати показники через особистий кабінет на сайті http://infoxvod.com.ua, чат боти Вайбер (viber://pa?chatURI=infoxvodokanal) та Телеграм https://t.me/InfoxvodokanalBot, автовідповідач контакт-центру за номерами 705-55-05, 068-905-55-05, 093-17-00-155, 066-905-55-05.

«Щомісячна передача показників лічильників води гарантує коректність нарахувань за спожиті послуги. Якщо споживач не передає показники лічильників води, то нарахування здійснюється  за середнім обсягом споживання вказаного домоволодіння з урахуванням останніх 12 місяців. Отримані рахунки повинні бути сплаченими до 20 числа, інакше виникає заборгованість за послуги водокористування», — повідомили в «Інфоксводоканалі».

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top