Самый языкатый сайт Одессы

Одеситів закликають правильно вмикати техніку після відключення

Одеситів закликають правильно вмикати техніку після відключення

Вранці, 19 листопада, в Одеській області та місті Одеса без світла знову лишилося близько 20 тисяч клієнтів. Мешканці Одеси та області можуть повторно лишатися без світла, але вже не через екстрені відключення, а через аварії на розподільчих мережах.

Про це повідомили у ДТЕК Одеські електромережі.

55 аварійно-ремонтних бригад ДТЕК Одеські електромережі працюють 24/7 та роблять все можливе, щоб повернути світло в домівки клієнтів міста та області. Енергетики просять з розумінням поставитися до ситуації та проявити терпіння.

Одночасне ввімкнення енергоємних приладів приводить до перевантаження розподільчих мереж.

«Щоб підримати енергетиків у їх захисті енергетичного фронту, ми просимо ощадливо використовувати електроенергію та правильно вмикати техніку після відключення, щоб попередити нові аварії:

  1. Якщо у вас зникло світло через стабілізаційне чи екстрене відключення – вимкніть від мережі всі енергоємні прилади: пральні машини, чайники, бойлери, електронагрівачі, електроопалення, електроплити.
  2. Після того, як у вас з’явилось світло, одночасно не включайте всі енергоємні прилади (обігрівачі, бойлери, електроплити, електрочайники тощо). Якщо у вас вдома декілька енергоємних приладів, обмежтесь включенням в мережу тільки одного.
  3. Енергоємні прилади, які мають таймери включення, запрограмуйте на роботу в нічний час з 00.00 до 06.00 ранку.
  4. Споживачам, які мають в користуванні електродвигуни і насосні станції, рекомендуємо їх відключати від мережі. Включайте їх в мережу за 20-30 хвилин після появи електроенергії.
  5. Бізнес-клієнтів просимо відмовитись від використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Нагадаємо, станом на 19 листопада в Одеській області діють стабілізаційні відключення. Графік відключень шукайте на сайті ДТЕК Одеські електромережі.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top