Самый языкатый сайт Одессы

Одеські волонтери власними силами замалювали графіті під мостом Коцебу(фото)

Одеські волонтери власними силами замалювали графіті під мостом Коцебу(фото)

Цей міст над Деволанівським узвозом відносно нещодавно був відреставрований, однак його основу та усю нижню частину вже не вперше розмальовують вуличні художники та просто вандали. І не вперше волонтери покривають ці графіті фарбою.

У суботу біля мосту зібралися волонтери – близько 15 людей. Вони взяли з собою речі, які не шкода забруднити, а також гарний настрій, як просили організатори.

До речі, організатор акції Олександр Ревякін, засновник ГО «Сини Деволана», яка займається ревіталізацією Деволанівського узвозу, придбав фарбу на гроші, які на оновлення мосту задонатили небайдужі одесити – усього вони зібрали понад 11 тисяч гривень.

У призначений час волонтери зібралися біля мосту та стали до роботи – а організатори забезпечили їм прохолоджувальні напої та діджейський сет для підтримання гарного настрою. Не забували учасники і донатити на ЗСУ – вже традиційно на допомогу 35-ї одеської бригади морпіхів.

Таким чином прості одесити під час суботника взяли на себе місію повернення життя до так званої «Канави», як іноді називають Деволанівський узвіз. Це місце, яке міська влада намагається повернути до повноцінного життя, але без допомоги простих людей зробити це, вочевидь, неможливо.

________________________________________________________________________________________________________________

Одесские волонтеры собственными силами зарисовали граффити под мостом Коцебу

Этот мост над Деволановским спуском относительно недавно был отреставрирован, однако его основу и всю нижнюю часть уже не впервые разрисовывают уличные художники и просто вандалы. И не впервые волонтеры покрывают эти граффити краской.

В субботу возле моста собрались волонтеры — около 15 человек. Они взяли с собой вещи, которые не жалко испачкать, а также хорошее настроение, как просили организаторы.

Кстати, организатор акции Александр Ревякин, основатель ОО «Сыны Деволана», которая занимается ревитализацией Деволановского спуска, приобрел краску на деньги, которые на обновление моста задонатили неравнодушные одесситы — всего они собрали более 11 тысяч гривен.

В назначенное время волонтеры собрались у моста и приступили к работе — а организаторы обеспечили им прохладительные напитки и диджейский сет для поддержания хорошего настроения. Не забывали участники и донатить на ВСУ — уже традиционно в помощь 35-й одесской бригаде морпехов.

Таким образом простые одесситы во время субботника взяли на себя миссию возвращения жизни в так называемую «Канаву», как иногда называют Деволановский спуск. Это место, которое городские власти пытаются вернуть к полноценной жизни, но без помощи простых людей сделать это, очевидно, невозможно.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top