Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі споживачу повернуто гроші за несправний ноутбук

В Одесі споживачу повернуто гроші за несправний ноутбук

За результатами розгляду листа-запиту Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області суб’єктом господарювання було повернуто споживачу грошові кошти за несправний ноутбук у сумі 83 000 грн.

Про це повідомили у ГУ Держспоживслужби в Одеській області.

Наприкінці липня поточного року до Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшла заява від споживача стосовно відмови у поверненні грошових коштів за несправний ноутбук, який було придбано в одному з магазинів Одеси.

Споживач намагався самотужки вирішити це питання. Він звернувся до магазину для проведення діагностики, тому що під час експлуатації ноутбук сильно перегрівався. Сервісним центром було надано висновок, що ноутбук несправний (заводський брак процесора). Після чого, споживач звернувся до магазину з вимогою повернути йому грошові кошти, але йому в цьому було відмовлено.

Для повного та всебічного розгляду звернення, а також враховуючи, що по всій території України відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 (із змінами) введено воєнний стан та постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 №303 заборонено проведення позапланових перевірок у сфері захисту прав споживачів Головним управлінням було направлено лист-запит до суб’єкта господарювання з вимогою вжити невідкладних заходів з усунення можливих порушень прав споживача.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top