Самый языкатый сайт Одессы

Залишки частково знищеного будинку в Одесі визнали безпечними для життя (фото)

Залишки частково знищеного будинку в Одесі визнали безпечними для життя (фото)

Мер Одеси Геннадій Труханов провів нараду щодо будинку на Добровольського, частина крайнього під’їзду якого знищено  внаслідок влучання російського дрона 2 березня цього року.

Демонтажні роботи завершено, підрядники залишили будівельний майданчик. На місці буде розгорнуто пост Муніципальної варти, аби уникнути «заселення» асоціальних елементів. Наразі ведуться підготовчі роботи з проєктування капітального ремонту цієї частини будинку.

Щодо вцілілої частини під’їзду, то фахівці провели обстеження конструкцій і вважають проживання тут безпечним.

«Я думаю, що найближчим часом ми зможемо повернути людей у свої домівки. Але не буде працювати ліфт і в деяких квартирах не буде газу. Комунікації будемо підключати поступово, в індивідуальному порядку. Всі муніципальні служби знаходяться в контакті з мешканцями будинку»,

  • розповів Геннадій Труханов.

Також міський голова зустрівся з мешканцями пошкодженого внаслідок російської атаки будинку на Отамана Чепіги. Наразі готується технічний звіт, після його затвердження люди зможуть подавати документи на компенсацію за програмою єВідновлення.


Остатки частично уничтоженного дома в Одессе сочли безопасными для жизни (фото)

Мэр Одессы Геннадий Труханов провел совещание по поводу дома на Добровольского, часть крайнего подъезда которого уничтожена в результате попадания российского дрона 2 марта этого года.

Демонтажные работы завершены, подрядчики покинули строительную площадку. На месте будет развернут пост Муниципального караула, чтобы избежать «заселения» асоциальных элементов. В настоящее время ведутся подготовительные работы по проектированию капитального ремонта этой части дома.

Относительно уцелевшей части подъезда специалисты провели обследование конструкций и считают проживание здесь безопасным.

«Я думаю, что в ближайшее время мы сможем вернуть людей в свои дома. Но не будет работать лифт и в некоторых квартирах не будет газа. Коммуникации будем подключать постепенно, в индивидуальном порядке. Все муниципальные службы находятся в контакте с жильцами дома», — рассказал Геннадий Труханов.

Также городской голова встретился с жителями поврежденного в результате российской атаки дома на Атамана Чепиги. Сейчас готовится технический отчет, после его утверждения люди смогут подавать документы на компенсацию по программе Восстановление.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top