Самый языкатый сайт Одессы

Знайшли за три години: полійцейські Одещини врятували 11-річну дівчинку

Знайшли за три години: полійцейські Одещини врятували 11-річну дівчинку

Вчора, 17  липня, близько одинадцятої години вечора до поліцейських Білгорода-Дністровського звернулася 41-річна жінка із повідомленням, що її малолітня донька після сварки втекла на вулицю і зникла.

Мати спочатку сама шукала її поблизу дому, дзвонила їй, але безуспішно.

Поліцейські відразу почали пошуки дівчинки. Шукали на вулицях міста, на околицях, у закинутих будівлях, по знайомих та друзях зниклої. За три години дитину виявили неподалік місця мешкання, під сходами магазину, де вона сховалася. Дівчинка пояснила: образилася на маму, бо та обмежувала час для вечірніх прогулянок, тому вона вирішила піти з дому.

«Правоохоронці застерегли дитину від нічних прогулянок та пояснили: дорослі турбуються про неї, коли не дозволяють те, що може їй нашкодити. Маму дівчинки закликали більше не гаяти час, а відразу звертатися у поліцію, якщо дитина знову зникне. Також поліцейські склали протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання обов’язків щодо виховання дитини передбачене попередження або штраф у розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — повідомила старша інспекторка ювенальної превенції Білгород-Дністровського районного відділу поліції Оксана Квачук.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top