Самый языкатый сайт Одессы

16-річному жителю Березівського району повідомили підозру у вбивстві дівчини-сироти (відео)

16-річному жителю Березівського району повідомили підозру у вбивстві дівчини-сироти (відео)

За клопотанням слідчих, суд обрав хлопцеві запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Правоохоронці впевнені, що саме від рук цього підлітка загинула 15-літня мешканка Сухого Лиману на Одещині Мішель Піявчик.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області.

Криміналісти слідчого управління ГУНП в Одеській області за допомогою мобільної ДНК-лабораторії оперативно дослідили біологічні сліди, вилучені під час першочергових слідчих дій, та біологічні зразки вбитої і фігуранта. Результати дослідження підтвердили причетність юнака до скоєння даного злочину.

Ремарка Івасів

В ході слідства поліцейські попередньо встановили, що підліток познайомився з 15-річною Мішель через Telegram, а в ході спілкування довідався про наявність у неї дорогих речей. Бажання заволодіти ними спонукнуло його до вбивства.

Обманним шляхом, зловживаючи довірою дівчини, зловмисник запропонував зустрітись на Одеському залізничному вокзалі і поїхати на електричці до нього у гості. Зловмисник довіз її до проміжної залізничної станції «Раухівка» і завів у підвал покинутої будівлі колишнього вагового комплексу, де вбив. Попередньо, потерпіла загинула від черепно-мозкової травми. Остаточна причина смерті буде встановлена після проведення судово-медичної експертизи.

Переконавшись, що дівчина не подає ознак життя, правопорушник забрав її речі, закидав тіло вбитої мотлохом і втік.

З місця події поліцейські вилучили речові докази, які скерували на експертизу, а вдома у хлопця виявили частину речей вбитої. Іншу частину він продав.

Фігуранта одразу затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. На підставі зібраних доказів слідчі слідчого управління ГУНП в Одеській області повідомили юнакові про підозру в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненому з корисливих мотивів. Цей злочин кваліфікується за п. 6 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

________________________________________

16-летнему жителю Березовского района сообщили подозрение в убийстве девушки-сироты (видео)

По ходатайству следователей, суд избрал парню меру пресечения в виде содержания под стражей.

Правоохранители уверены, что именно от рук этого подростка погибла 15-летняя жительница Сухого Лимана в Одесской области Мишель Пиявчик.

Об этом сообщает пресс-служба ГУ ЧП в Одесской области.

Криминалисты следственного управления ГУНП в Одесской области с помощью мобильной ДНК-лаборатории оперативно исследовали биологические следы, изъятые во время первоочередных следственных действий, и биологические образцы убитой и фигуранта. Результаты исследования подтвердили причастность молодого человека к совершению данного преступления.

Ремарка Ивасей

В ходе следствия полицейские предварительно установили, что подросток познакомился с 15-летней Мишель через Telegram, а в ходе общения узнал о наличии у нее дорогих вещей. Желание завладеть ими подвигло его к убийству.

Обманным путем злоупотребляя доверием девушки, злоумышленник предложил встретиться на Одесском железнодорожном вокзале и поехать на электричке к нему в гости. Злоумышленник довез ее до промежуточной железнодорожной станции Рауховка и завел в подвал заброшенного здания бывшего весового комплекса, где убил. Предварительно потерпевшая погибла от черепно-мозговой травмы. Окончательная причина смерти будет установлена после проведения судебно-медицинской экспертизы.

Убедившись, что девушка не подает признаков жизни, правонарушитель унес ее вещи, забросал тело убитой хламом и скрылся.

С места происшествия полицейские изъяли доказательства, которые направили на экспертизу, а дома у парня обнаружили часть вещей убитой. Другую часть он продал.

Фигурант сразу был задержан в порядке ст. 208 Уголовного процессуального кодекса Украины и поместили в изолятор временного содержания. На основании собранных доказательств следователи следственного управления ГУНП в Одесской области сообщили юноше о подозрении в умышленном противоправном причинении смерти другому человеку, совершенному по корыстным поводам. Это преступление квалифицируется по п. 6 ч. 2 ст. 115 Уголовного кодекса Украины и наказывается лишением свободы на срок от десяти до пятнадцати лет или пожизненным лишением свободы с конфискацией имущества.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Threads
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top