Самый языкатый сайт Одессы

Действия Онищенко согласованы в посольстве США — журналист Владимир Бойко

Действия Онищенко согласованы в посольстве США — журналист Владимир Бойко

Это следует из свежего поста в facebook, который опубликовал известный украинский журналист Владимир Бойко, специализирующийся на антикоррупционных расследованиях. 

«Національне антикорупційне бюро України повідомило на своїй фейсбук-сторінці, що готове вивчити «записи Оніщенка», на яких йдеться про кричущу корупцію в оточенні президента Порошенка, але лише за умови одержання їх оригіналів. Як зазначено в повідомленні, попри неодноразові пропозиції, зокрема під час опитування, яке детективи НАБУ проводили в рамках розслідування «газової схеми» Оніщенка у форматі відео-конференції у грудні 2016 року, НАБУ цих записів так і не отримало», — указывает Бойко (язык оригинала).

А дальше начинается самое интересное:

«У зв’язку з цим я інформую директора НАБУ Ситника, що з оригіналами записів, а також з результатом їх фоноскопічної експертизи, він може ознайомитись у посольстві США в Києві, безпосередньо в свого куратора Карен Гріневей (the FBI’s Supervisory Special Agent Karen Greenaway), оскільки Оніщенко був допитаний ФБР з приводу цих записів та уклав з Мінюстом Сполучених Штатів 5 угод (остання угода була пов’язана якраз з показами щодо обставин закриття Ситником і Холодницьким кримінального провадження відносно Злочевського на прохання Порошенка). На сьогодні Оніщенко перебуває під програмою захисту свідків Міністерства юстиції США, а його інтереси представляє колишній прокурор, а нині – адвокат Марта Борщ, яку Ситник ще торік вимагав призначити ревізором НАБУ.

Звертає на себе увагу та обставина, що правоохоронні органи Сполучених Штатів Америки ігнорують постанову НАБУ про оголошення Оніщенка в міжнародний розшук. Очевидно, це пов’язано з тим, що американські куратори Ситника прекрасно обізнані з тим, що НАБУ становить собою корумповане кубло, яке обслуговує Адміністрацію Президента України та кишеню самого директора НАБУ, і яке потрібно американським спецслужбам лише для проведення певних негласних оперативних заходів на території України».

И если это правда, то продолжение следует, причем по оперативному плану, выстроенному на политической целесообразности. А «смелость» СМИ, участвующих в раскрутке «пленок Онищенко» имеет под собой мощное юридическое обоснование, которое будет нарастать день ото дня.

Печеньки уже привезли!

Национальная гвардия Украины откроет реабилитационный центр для участников АТО в Одессе

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top