Самый языкатый сайт Одессы

Двоє пологів за ніч прийняли медики в каретах швидких на Одещині (фото)

Двоє пологів за ніч прийняли медики в каретах швидких на Одещині (фото)

Одразу двоє пологів за ніч прийняли медики центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в районах Одеської області. 

Перші – у Роздільнянському районі. Тут із допомогою бригади №257 на чолі з фельдшеркою Оленою Онисівою та водієм Валерієм Базько народився хлопчик. Після чого його з мамою госпіталізували до Роздільнянської центральної районної лікарні. 

Другий виклик надійшов до села Оріхівка Болградського району. На місце направили бригаду №297 у складі фельдшерів Олександра Тошкіна і Діани Мінкової, а також водія Віталія Караянева. Активна фаза пологів розпочалася вже під час госпіталізації, тож медики допомогли хлопчикові з’явитися на світ прямо в авто швидкої. І тільки після стабілізації стану матері та дитини госпіталізація до Ізмаїльської міської лікарні була продовжена.

Зважаючи на це, одеські медики наголошують, що пологи в дорозі чи вдома – це великий ризик для життя породіллі та дитинки. 

«Ми робимо це для того, щоб убезпечити майбутніх батьків від небажаного ризику і переконати їх заздалегідь звертатися до лікувальних закладів, відповідально вести свою вагітність і слідувати рекомендаціям лікаря. Будьте свідомі, готуючись стати батьками, і зробіть усе можливе, щоб малюк з’явився на світ у безпечних умовах із командою професіоналів поряд», – зазначають одеські фахівці екстреної меддопомоги. 


Двое родов за ночь приняли медики в каретах скорых на Одесщине (фото)

Сразу два рода за ночь приняли медики центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф в районах Одесской области.

Первые – в Раздельнянском районе. Здесь с помощью бригады №257 во главе с фельдшеркой Еленой Онисивой и водителем Валерием Базько родился мальчик. После чего его с мамой госпитализировали в Раздельнянскую центральную районную больницу.

Второй вызов поступил в село Ореховка Болградского района. На место направили бригаду №297 в составе фельдшеров Александра Тошкина и Дианы Минковой, а также водителя Виталия Караянева. Активная фаза родов началась уже во время госпитализации, так что медики помогли мальчику появиться на свет прямо в авто скорой. И только после стабилизации состояния матери и ребенка госпитализация в Измаильскую городскую больницу была продолжена.

Учитывая это, одесские медики отмечают, что роды в пути или дома – это большой риск для жизни роженицы и ребенка.

«Мы делаем это для того, чтобы обезопасить будущих родителей от нежелательного риска и убедить их заранее обращаться в лечебные учреждения, ответственно вести свою беременность и следовать рекомендациям врача. Будьте осознаны, готовясь стать родителями, и сделайте все возможное, чтобы малыш появился на свет в безопасных условиях с командой профессионалов рядом», – отмечают одесские специалисты экстренной медпомощи.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top