Самый языкатый сайт Одессы

Фахівцям Інфоксводоканалу довелось працювати по пояс в багні(фото)

Фахівцям Інфоксводоканалу довелось працювати по пояс в багні(фото)

Саме в таких умовах 3 дні довелося працювати фахівцям Інфоксводоканалу, щоб усунути аварію на важливому каналізаційному колекторі.

Ще й зверху дощ «допомагав». Поки хлопці сушили спецодяг, у роботу вступала спецтехніка. Британські екскаватори JCB, якими оснащений парк «Інфоксводоканалу», вже вкотре доводять свою незамінність у роботі в надскладних умовах на глибинах від 5 метрів.

Тепер на аварійній ділянці каналізаційного колектору встановлена труба із сучасного матеріалу, а мешканці частини житлового масиву Таїрова отримали надійне водовідведення

«Хлопці поїхали працювати вже на іншу адресу, але із добрим настроєм. Вони самовіддано працювали у важких умовах, без відключення каналізації саме для того, щоб споживачі не відчули наслідків аварії. І це їм вдалося», — повідомили у відомстві.

________________________________________________________________________________________________________________

Специалистам Инфоксводоканала пришлось работать по пояс в грязи

Именно в таких условиях 3 дня пришлось работать специалистам Инфоксводоканала, чтобы устранить аварию на важном канализационном коллекторе.

Еще и сверху дождь «помогал». Пока ребята сушили спецодежду, в работу вступала спецтехника. Британские экскаваторы JCB, которыми оснащен парк «Инфоксводоканала», в очередной раз доказывают свою незаменимость в работе в сверхсложных условиях на глубинах от 5 метров.

Теперь на аварийном участке канализационного коллектора установлена труба из современного материала, а жители части жилого массива Таирова получили надежный водоотвод

«Ребята поехали работать уже на другой адрес, но с хорошим настроением. Они самоотверженно работали в тяжелых условиях, без отключения канализации именно для того, чтобы потребители не почувствовали последствий аварии. И это им удалось», — сообщили в ведомстве.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top