Самый языкатый сайт Одессы

Франція передасть одеським лікарням медичне обладнання (фото)

Франція передасть одеським лікарням медичне обладнання (фото)

Французькі лікарі з Bouchard Clinic планують передати медичне обладнання в Одесу. Воно використовуватиметься для лікування постраждалих від російських атак.

«Лікарі клініки відзначили героїзм українських колег, які працюють в складних умовах і з важкими випадками, та вважають за необхідне надати посильну допомогу», — повідомили в мерії.

У відомстві уточнили, що допомога включає рентгенапарат, УЗД, обладнання для гемодіалізу та інші діагностичні засоби. Обладнання планується передати тим медичним закладам, які надають допомогу пораненим та постраждалим від російських атак.

У мерії додали, що таке рішення було прийнято під час робочої зустрічі Геннадія Труханова з дирекцією Bouchard Clinic. Це приватний медичний заклад в центрі Марселя. 


Франция передаст одесским больницам медицинское оборудование (фото)

Французькі лікарі з Bouchard Clinic планують передати медичне обладнання в Одесу. Воно буде використовуватися для лікування потерпілих від російських атак.

«Лікарі клініки відзначили героїзм українських колег, які працюють у складних умовах і з важкими випадками, та вважають за необхідне надати посильну допомогу», — повідомили у мерії.

У відомстві уточнили, що допомога включає рентгенапарат, УЗД, обладнання для гемодіалізу та інші діагностичні засоби. Обладнання планується передати тим медичним закладам, які надають допомогу пораненим та потерпілим від російських атак.

У мерії додали, що таке рішення було ухвалено під час робочої зустрічі Геннадія Труханова з дирекцією Bouchard Clinic. Це приватний медичний заклад у центрі Марселя.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top