Самый языкатый сайт Одессы

Французька компанія дослідить порти Одещини

Французька компанія дослідить порти Одещини

Дослідження буде спрямовано на визначення стратегії днопоглиблення для підтримки потужностей портів Одеської області.

Французька компанія Neo-Eco і її підрозділ Neo-Eco Ukraine на замовлення Одеської облдержадміністрації розпочинають проєкт дослідження портів області з метою їхнього подальшого днопоглиблення і зміни системи управління наносами та відходами.

Ініціатива буде зосереджена на рекультивації річкових і морських відкладень. Проєкт буде спрямований на визначення стратегічних операцій з днопоглиблення для підтримки потужностей портів Одеської області, оцінку обсягу, кваліфікацію опадів і початок валоризації на місцевості. Цей проєкт може поліпшити економічну спроможність портів і допомогти Україні наблизитися до стандартів ЄС з управління наносами та відходами, – повідомив директор Neo Eco Ukraine Барт Грюер.

Бюджет досліджень складає 80 тис. євро. Перші результати планують оприлюднити у вересні 2024 року.

________________________________________________________________________________________________________________

Французская компания исследует порты Одесской области

Исследование будет направлено на определение стратегии дноуглубления для поддержания мощностей портов Одесской области.

Французская компания Neo-Eco и ее подразделение Neo-Eco Ukraine по заказу Одесской облгосадминистрации начинают проект исследования портов области с целью их дальнейшего дноуглубления и изменения системы управления наносами и отходами.

Инициатива будет сосредоточена на рекультивации речных и морских отложений. Проект будет направлен на определение стратегических операций по дноуглублению для поддержки мощностей портов Одесской области, оценку объема, квалификацию осадков и начало валоризации на местности. Этот проект может улучшить экономическую способность портов и помочь Украине приблизиться к стандартам ЕС по управлению наносами и отходами, — сообщил директор Neo Eco Ukraine Барт Грюер.

Бюджет исследований составляет 80 тыс. евро. Первые результаты планируют обнародовать в сентябре 2024 года.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top