Самый языкатый сайт Одессы

Губернатор Степанов поддерживает? — или что Стерненко говорил о Президенте Украины (видео)

Губернатор Степанов поддерживает? — или что Стерненко говорил о Президенте Украины (видео)

Известный факт — Сергей Стерненко неоднократно публично негативно высказывался о Президенте Украины Петре Порошенко. 

А потом первое лицо области, назначенное на эту должность Порошенко и лично отвечающее перед руководителем государства за свои действия, вносит залог за Стерненко. При этом активист имеет право критиковать Президента, а вот руководитель Одесской  ОГА, как госчиновник — нет. Хотя бы из соображений служебной этики и элементарной лояльности.

Пример 1

Сайт с персональными авторами site.ua. Стерненко обозначен  на нем как топ-автор. Публикация Сергея шестимесячной давности:

«Порошенко в небезпеці! Потрібно негайно рятувати президента!»

https://site.ua/sternenko/7307/

И чтобы не было искажений, даем языком оригинала.

«Ось Міша Порошенко. Син Президента України, Петра Порошенка в футболці із написом «RUSSIA».

Навчати своїх дітей тут, в Україні, пан Президент не бажає. Фото зроблено на випускному з британського коледжу. А ще у Петра Олексійовича є невістка. З російським паспортом

Так.

Ще раз.

Україна веде оборонну війну проти росії, а син президента цієї самої України носить футболку з символікою країни-агресора, а невістка — має взагалі громадянство РФ.

І от зразу весь український сегмент інтернету почав кричати «ЗРАДА», плюватись в нашого гаранта і розповідати, що він ну от зовсім не патріот. Але ж он блогосфера з орбіти Банкової вже видала версію, що ця фотка сина Петра Олексійовича — стьоб над темними силами!

Але народ, агов! Невже вам не зрозуміло, що відбувається насправді?

Так я вам розкажу! Президента підставили!

По-перше, справжня футболка на його синові виглядає ось так. Все, що вам показували до цього — галімий фотошоп!

Так що не поспішайте звинувачувати Гаранта і його родичів в непатріотизмі. Он, тим паче, старший син Петра воював десь там і захищав щось десь, так що не все так просто!

А про паспорт невістки я вам також розповім.

Тільки це по секрету. Нікому не кажіть.

Насправді Порошенко Юлія Львівна — агент нашої розвідки, який працює під прикриттям на території ворога. Вона вже декілька років збирає та передає нашим спецслужбам особливо важливу та цінну інформацію про стан ринку солодощів і стратегічні запаси шоколаду, його місце розташування і обсяги. Саме для того, щоб її не розсекретила ФСБ, вона була змушена взяти собі ненависне громадянство росії.

Видавав паспорт їй і ще п’ятьом супер-пупер секретним спецагентам особисто президент. Не брати ж його з рук ненавсиних росіян. Ось вам фотодоказ

Повторюсь, це дуже секретна інформація.

АЛЕ ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ

Ви не знаєте про найстрашніше

Президент в небезпеці.

Хоча ні, не так.

ПРЕЗИДЕНТ В НЕБЕЗПЕЦІ!!!

Серйозно. Його змушуть тримати фабрику в Ліпецьку. Його примушують торгувати з росією і не вводити візовий режим. Петро Олексійович вимушений терпіти в парламенті і інших органах влади російську агентуру (опоблок і подібні) і навіть не може дати вказівку підконтрольній йому СБУ щось з цим робити! Більше того, Петру хтось забороняє визволяти окуповані території і він, бідний, нічого не може зробити проти руйнівного впливу росії в Україні.

Мені здається, Президенту хтось дуже загрожує і тому його контролює. Ми люди розумні, і все розуміємо.

Шановний Петро Олексійович! Якщо ви в небезпеці, дайте нам якось знати. Зламайте ручку на якійсь прес-конференції або шапку на собі підпаліть. Ну або хоча б покажіть нам золотий батон чи увимк-увімкніть світло!

Ми, народ України, все зрозуміємо і допоможемо чим зможемо! Не лишати ж наошого Гаранта Конституції в біді!

Ви тільки дайте знати!».

Пример 2

Видео от 2015 года: «Лидер Одесского «Правого сектора» Сергей Стерненко арестован на два месяца».

видео — Travelawesome Одесса

Послушайте с 1,15.

Дословно: «я можу сказати, що влада Порошенко ще гірше за Партію регіонів…».

Уточним, что Сергей Стерненко, как активист и гражданин может говорить все, что он считает нужным. А вот председатель ОГА Максим Степанов , как человек, находящийся на госслужбе, во многом ограничен. В том числе в том, чтобы поддерживать таких активистов, выступающих против его непосредственного руководителя и главы государства.

По данным киевских источников эти и другие материалы сейчас вовсю рассматривают и комментируют в Администрации Президента Украины. Так что ДАЛІ БУДЕ…

P.S. Согласитесь, то, что Стерненко — «стьоб над темними силами», то для Степанова больше чем ошибка. Это вопиющая нелояльность по отношению к главе государства, особенно в нынешней непростой политической ситуации.

Ждем реакции Гаранта. Иначе это будет похоже на бунт на корабле…

IVASI.NEWS. Народный сайт Одессы! 

Эхо дела Стерненко: Рабинович считает, что в Одесской области что-то не в порядке — 112 канал

Top