Самый языкатый сайт Одессы

Інтерсіті+ повертається до Одеси — УЗ

Інтерсіті+ повертається до Одеси — УЗ

«Укрзалізниця» у тестовому режимі відновлює курсування швидкісних потягів Інтерсіті+ до Одеси.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Укрзалізниця».

Як зазначають у повідомленні, Поїзд №761/762 Київ — Одеса відправлятиметься з Києва 3, 4 та 5 травня о 06:03 та прибуватиме до Одеси о 13:34. У зворотному напрямку, з Одеси, поїзд вирушатиме в ті ж дати о 14:20 та прибуватиме до Києва о 21:50. 

На великодні свята пропозицію місць із Києва до Львова буде збільшено, замість стандартного швидкісного поїзда Hyundai туди поїде більш містка двоповерхова Skoda. Також будуть призначені додаткові рейси поїзда №777 Київ — Львів на 4 та 5 травня.

Квитки вже можна придбати в застосунку «Укрзалізниці», на сайті, у чат-боті та касах вокзалів. Додаткові місця до Львова зʼявлятимуться поступово протягом наступних тижнів.

Нагадаємо, раніше «Укрзалізниця» розповіла, що у 2023 році загалом перевезла 25 мільйонів пасажирів у поїздах далекого сполучення та вийшла на показники пасажироперевезень, які мала до початку повномасштабного російського вторгнення.

________________________________________________________________________________________________________________

Интерсити+ возвращается в Одессу — УЗ

«Укрзалізниця» в тестовом режиме возобновляет курсирование скоростных поездов Интерсити+ в Одессу.

Об этом сообщает пресс-служба АО «Укрзалізниця».

Как отмечается в сообщении, поезд №761/762 Киев — Одесса будет отправляться из Киева 3, 4 и 5 мая в 06:03 и прибывать в Одессу в 13:34. В обратном направлении, из Одессы, поезд будет отправляться в те же даты в 14:20 и прибывать в Киев в 21:50.

На пасхальные праздники предложение мест из Киева во Львов будет увеличено, вместо стандартного скоростного поезда Hyundai туда поедет более вместительная двухэтажная Skoda. Также будут назначены дополнительные рейсы поезда №777 Киев — Львов на 4 и 5 мая.

Билеты уже можно приобрести на всех платформах. Дополнительные места во Львов будут появляться постепенно в течение следующих недель.

Напомним, ранее «Укрзалізниця» рассказала, что в 2023 году в целом перевезла 25 миллионов пассажиров в поездах дальнего следования и вышла на показатели пассажироперевозок, которые имела до начала полномасштабного российского вторжения.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top