Самый языкатый сайт Одессы

Італія виділяє Одесі 45 мільйонів євро на відбудову Спасо-Преображенського собору

Італія виділяє Одесі 45 мільйонів євро на відбудову Спасо-Преображенського собору

Італія надасть Україні новий пакет допомоги, у межах якого виділить 140 мільйонів євро на відновлення інфраструктури.

Про це повідомив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні під час Конференції з питань відбудови України.

Зокрема, 45 мільйонів євро з цього пакета підуть на реконструкцію зруйнованого російським обстрілом Спасо-Преображенського собору в Одесі.

Як зазначив мер Одеси Геннадій Труханов, Меморандум  зокрема спрямований на співпрацю у галузях містобудування, цифрових технологій, щодо енергетичної та екологічної безпеки,  а також розвитку малих та середніх підприємств, підтримки молоді, культури та туризму.

Таяні також підкреслив, що Італія готує новий пакет військової допомоги Україні, до якого ввійде система протиповітряної оборони Samp-T. Це єдина система європейського виробництва, здатна перехоплювати балістичні ракети.


Италия выделяет Одессе 45 миллионов евро на восстановление Спасо-Преображенского собора

Италия предоставит Украине новый пакет помощи, в рамках которого выделит 140 миллионов евро на восстановление инфраструктуры.

Об этом сообщил министр иностранных дел Италии Антонио Таяни во время Конференции по восстановлению Украины.

В частности, 45 миллионов евро из этого пакета пойдут на реконструкцию разрушенного российским обстрелом Спасо-Преображенского собора в Одессе.

Как отметил мэр Одессы Геннадий Труханов, Меморандум в частности направлен на сотрудничество в отраслях градостроительства, цифровых технологий, энергетической и экологической безопасности, а также развития малых и средних предприятий, поддержки молодежи, культуры и туризма.

Таяни также подчеркнул, что Италия готовит новый пакет военной помощи Украине, в который войдет система противовоздушной обороны Samp-T. Это единственная система европейского производства, способная перехватывать баллистические ракеты.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top