Самый языкатый сайт Одессы

Катерину перенесуть до музею (відео)

Катерину перенесуть до музею (відео)

Геннадій Труханов зустрівся із керівником Одеського художнього музею Олександрою Ковальчук.

Мета зустрічі — обговорення питання тимчасового перенесення пам’ятнику Катерині Другій на територію музею. Наразі було розглянуто локації де саме можна його розмістити.

Ремарка Івасів

Одеська міська рада під час засідання сесії 30 листопада підтримала рішення демонтувати та перенести пам’ятник «Засновникам Одеси» у центрі зі скульптурою Катерині II та пам’ятник Олександру Суворову. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка перебуває на місці.

За демонтаж пам’ятника Катерині II проголосував 43 депутати, один не голосував. Демонтаж пам’ятника Суворову підтримав 41 депутат, троє не голосували.

Міський голова Геннадій Труханов нагадав, що є пропозиція створити в місті парк імперського минулого, куди, зокрема, можуть перемістити й пам’ятник Катерині II. А поки його передадуть на тимчасове збереження. Згідно з поправкою, яку внесли в проєкт, пам’ятник перенесуть до музею.

24 листопада за проєкт рішення про демонтаж пам’ятника Катерині II проголосував виконавчий комітет. Схоже прохання про демонтаж пам’ятника Катерині II вже розглядалося на минулому засіданні міськради, однак тоді депутатам не вистачило голосів для ухвалення рішення.

20 жовтня в Одесі завершилось електронне опитування щодо долі пам’ятника Катерині II. Більшість голосів — 3 914 — віддали за варіант «демонтувати пам’ятник повністю».

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top