Самый языкатый сайт Одессы

Мер Білгорода-Дністровського серед міста вдарив підлітка (відео)

Мер Білгорода-Дністровського серед міста вдарив підлітка (відео)

Відео, на якому мер Білгорода-Дністровського Віталій Граждан у присутності правоохоронців конфліктує з двома підлітками, з’явилося вчора в місцевих телеграм-каналах.

Пізніше його на своїй сторінці опублікувала депутатка міської ради Оксана Соколенко.

Зазначимо, що з наявного фрагменту не зрозуміло, через що відбувся конфлікт. Але чутно, як чоловіки в формі, за спинами яких стоїть Віталій Граждан, намагаються виховувати одного з хлопців, запитуючи в нього дослівно «ти як спілкуєшся з людьми?». В цей час його товариш намагається ухилитися від удару, який йому, судячи з подальшого діалогу, завдає мер.

За інформацією, яку нам розповіла Оксана Соколенко, так посадовець відреагував на запитання підлітка, чи не є той сепаратистом, адже він не надає допомогу ЗСУ. Очевидці події стверджують, що інший учасник конфлікту теж знімав усе на відео, але мер вихопив в нього телефон та видалив запис.

Ми намагалися отримати коментар щодо події від самого Віталія Граждана, але його телефон виявився вимкнутим.

Зв’язатися з пресслужбою ГУНП в Одеській області нам поки теж не вдалося.

Щодо хлопців, які були опонентами мера, то вони зараз на заняттях. За деякими даними, в них є ще одне відео. Але що на ньому – невідомо.

Тим часом у соцмережах містяни вимагають відсторонення мера від своїх обов’язків та розголосу ситуації. Крім того, люди обурені поведінкою місцевої муніципальної варти, яка має захищати права громадян, а натомість «стоїть на сторожі чергового злочину».

Додамо, що під дописом коментатори «тегнули» декілька правоохоронних структур, голову обласної військової адміністрації, Офіс Президента та кількох журналістів з різних видань. Тож розголос справа отримала вже неабиякий.


Мэр Белгорода-Днестровского среди города ударил подростка (видео)

Видео, на котором мэр Белгород-Днестровского Виталий Граждан в присутствии правоохранителей конфликтует с двумя подростками, появилось вчера в местных телеграмм-каналах.

Позже его на своей странице опубликовала депутат городского совета Оксана Соколенко.

Отметим, что из существующего фрагмента не ясно, из-за чего произошел конфликт. Но слышно, как мужчины в форме, за спинами которых стоит Виталий Граждан, пытаются воспитывать одного из ребят, спрашивая у него дословно «как ты общаешься с людьми?». В это время его товарищ пытается уклониться от удара, который ему, судя по дальнейшему диалогу, наносит мэр.

По информации, которую нам рассказала Оксана Соколенко, так должностное лицо отреагировало на вопрос подростка, не является ли тот сепаратистом, ведь он не оказывает помощь ВСУ. Очевидцы случившегося утверждают, что другой участник конфликта тоже снимал все на видео, но мэр выхватил у него телефон и удалил запись.

Мы пытались получить комментарий о произошедшем от самого Виталия Граждана, но его телефон оказался выключенным.

Связаться с пресс-службой ГУНП в Одесской области нам пока тоже не удалось.

Относительно ребят, которые были оппонентами мэра, они сейчас на занятиях. По некоторым данным, у них есть еще одно видео. Но что на нем – неизвестно.

Между тем, в соцсетях горожане требуют отстранения мэра от своих обязанностей и огласки ситуации. Кроме того, люди возмущены поведением местной муниципальной стражи, которая должна защищать права граждан, а «стоя на страже очередного преступления».

Добавим, что под сообщением комментаторы «тегнули» несколько правоохранительных структур, главу областной военной администрации, Офис Президента и нескольких журналистов из разных изданий. Так что огласку дело получило уже незаурядное.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top