Самый языкатый сайт Одессы

Мер Одеси висловив співчуття сім’ям та близьким загиблих в Умані та Дніпрі

Мер Одеси висловив співчуття сім’ям та близьким загиблих в Умані та Дніпрі

Генадій Труханов опублікував на своїй сторінці в соціальних мережах звернення до всіх українців з приводу трагедій, що сталися сьогодні в різних куточках держави.

«Умань. Це невеличке красиве місто відомо світу своїм Національним дендрологічним парком «Софіївка» та святкуванням єврейського нового року. Сьогодні Умань звучить на весь світ голосінням людей, які втратили рідних та близьких через влучання російської ракети. Криком поранених. Плачем втративших свої домівки. Ми зробимо все, щоб кожен причетний був покараний. Щоб в головах окупантів назавжди закарбувалося, що з Україною воювати не можна. Мої співчуття уманчанам та дніпрянам, які втратили своїх рідних та близьких цієї ночі. Пораненим — якнайшвидшого одужання. Одеса плаче разом з усією Україною», — пише одеський міський голова.

Ремарка Івасів

Внаслідок вранішньої атаки російських ракет в місті Умані постраждала багатоповерхівка. Влучання сталося приблизно о 4.30 ранку 28 квітня.

Влучань зазнали також житлові будинки в Дніпрі (загинула молода жінка з дитиною, див. на головному фото) та місті Українка під Києвом.

Атака на багатоповерхівку сталася також добою раніше в Миколаєві. За офіційними даними, постраждали 23 мешканці будинку та один загинув.

Все про трагедію — у телеграмі IVASI.NEWS. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top