Самый языкатый сайт Одессы

“Ми були рекрутами”: в Україні вийшов фільм про бійців Третьої штурмової бригади

“Ми були рекрутами”: в Україні вийшов фільм про бійців Третьої штурмової бригади

«Ми були рекрутами: історія, про тих, хто пройшов пекло»-документальний фільм про бійців легендарної Третьої окремої штурмової бригади.

2 травня в національний прокат вийшла документальна стрічка від відомого українського режисера Любомира Левицького, що створив такі фільми як: «Тіні незабутих предків», «Follow me» та «Штольня».

В центрі сюжету стрічки – військовослужбовець на позивний «Журналіст», який замість того, щоб описувати історичні події для ЗМІ, вирішує стати їхньою частиною та доєднатися до вирішальної битви.

Глядачі матимуть можливість почути історії безпосередньо від учасників подій, оскільки актори фільму – це справжні військовослужбовці бригади. Їхні розповіді розкажуть нам більше, ніж будь-які репортажі, допомагаючи кожному глядачеві зрозуміти значення справжньої відваги та самовідданості.

«Ця робота для мене – це фільм-послання, фільм-мотивація та фільм-маніфест майбутнім рекрутам, а також світовій аудиторії, щоб вони могли зрозуміти, які вони – справжні герої сьогоднішніх днів. У своїх інтерв’ю наш герой розкриває бійців не тільки як професійних військових, а і як звичайних людей, філософів, просто хлопців, які мають мрії про сім’ю та мирне життя у своїй країні», –розповідає Любомир Левицький.

«Ми були рекрутами» – це не просто фільм. Це щира та емоційна розповідь про звичайних людей, які стали героями, вона висвітлює історії про мужність, дружбу та самопожертву. Цей фільм – це запрошення приєднатися до історії, до боротьби за кожен день, за кожен момент життя.

З 2-го травня фільм доступний для перегляду в усіх мережах кінотеатрів.

________________________________________________________________________________________________________________

«Мы были рекрутами»: в Украине вышел фильм о бойцах Третьей штурмовой бригады

«Мы были рекрутами: история, о тех, кто прошел ад»-документальный фильм о бойцах легендарной Третьей отдельной штурмовой бригады.

2 мая в национальный прокат вышла документальная лента от известного украинского режиссера Любомира Левицкого, создавшего такие фильмы как: «Тени незабытых предков», «Follow me» и «Штольня».

В центре сюжета ленты — военнослужащий с позывным «Журналист», который вместо того, чтобы описывать исторические события для СМИ, решает стать их частью и присоединиться к решающей битве.

Зрители смогут услышать истории непосредственно от участников событий, поскольку актеры фильма — это настоящие военнослужащие бригады. Их рассказы расскажут нам больше, чем любые репортажи, помогая каждому зрителю понять значение настоящей отваги и самоотверженности.

«Эта работа для меня — это фильм-послание, фильм-мотивация и фильм-манифест будущим рекрутам, а также мировой аудитории, чтобы они могли понять, какие они — настоящие герои сегодняшних дней. В своих интервью наш герой раскрывает бойцов не только как профессиональных военных, но и как обычных людей, философов, просто ребят, которые имеют мечты о семье и мирной жизни в своей стране», -рассказывает Любомир Левицкий.

«Мы были рекрутами» — это не просто фильм. Это искренний и эмоциональный рассказ об обычных людях, которые стали героями, он освещает истории о мужестве, дружбе и самопожертвовании. Этот фильм — это приглашение присоединиться к истории, к борьбе за каждый день, за каждый момент жизни.

Со 2-го мая фильм доступен для просмотра во всех сетях кинотеатров.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top