Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині 17-річний юнак створив фейкову «Дію»

На Одещині 17-річний юнак створив фейкову «Дію»

На Одещині 17-річний хлопець підробив застосунок «Дія» та продавав його в інтернеті за 100 грн.

Про це розповіли у кіберполіції.

Зазначається, що фейковий додаток візуально повністю дублював діалогове вікно мобільного застосунку «Дія». Користувач міг змінити прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, фото та інші дані.

«Вирішивши підзаробити, неповнолітній правопорушник створив у месенджері канал, де розмістив оголошення про продаж застосунку. На пропозицію відгукнулися троє юнаків, 17-ти та 20-ти років, які перерахували на вказану зловмисником банківську картку по 100 грн і отримали бажаний файл для інсталяції. Всі троє покупців пояснили, що придбали його задля розваги», – зауважили правоохоронці.

У телефоні 17-річного хлопця виявили дані, що підтверджують його протиправну діяльність. Йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 358 (підроблення документів) КК України.

Оскільки хлопець вже досяг віку кримінальної відповідальності, йому загрожує обмеження або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одесской области 17-летний юноша создал фейковую «Дию»

В Одесской области 17-летний парень подделал приложение «Дія» и продавал его в интернете за 100 грн.

Об этом рассказали в киберполиции.

Отмечается, что фейковое приложение визуально полностью дублировало диалоговое окно мобильного приложения «Дія». Пользователь мог изменить фамилию, имя, отчество, дату рождения, фото и другие данные.

«Решив подзаработать, несовершеннолетний правонарушитель создал в мессенджере канал, где разместил объявление о продаже приложения. На предложение откликнулись трое юношей, 17-ти и 20-ти лет, которые перечислили на указанную злоумышленником банковскую карточку по 100 грн и получили желаемый файл для установки. Все трое покупателей объяснили, что приобрели его для развлечения», — отметили правоохранители.

В телефоне 17-летнего парня обнаружили данные, подтверждающие его противоправную деятельность. Ему сообщили о подозрении по ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 358 (подделка документов) УК Украины.

Поскольку парень уже достиг возраста уголовной ответственности, ему грозит ограничение или лишение свободы на срок от 3 до 5 лет.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top