Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині дитина потрапила в ДТП

На Одещині дитина потрапила в ДТП

У Білгороді-Дністровському Одеської області водій легкового автомобіля збив малолітнього велосипедиста.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

За даними слідства, удень водій BMW, їдучи дорогою поблизу Дністровського лиману, біля гаражного кооперативу наїхав на 4-річного хлопчика, який катався на велосипеді. Дитину госпіталізували до місцевої лікарні, їй діагностували численні садна, забої голови та перелом ноги.

Водія перевірили на стан спʼяніння, він був тверезий. Слідчі внесли дані про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. За що загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортом на строк до трьох років або без цього.

Поліцейські помістили автомобіль на арештмайданчик та призначили низку експертиз. Слідство триває, встановлюють усі обставини автопригоди.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одесской области ребенок попал в ДТП

В Белгороде-Днестровском Одесской области водитель легкового автомобиля сбил малолетнего велосипедиста.

Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции.

По данным следствия, днем водитель BMW, едучи по дороге вблизи Днестровского лимана, возле гаражного кооператива наехал на 4-летнего мальчика, который катался на велосипеде. Ребенка госпитализировали в местную больницу, ему диагностировали многочисленные ссадины, ушибы головы и перелом ноги.

Водителя проверили на состояние опьянения, он был трезв. Следователи внесли данные о происшествии в Единый реестр досудебных расследований по ч. 2 ст. 286 Уголовного кодекса Украины. За что грозит лишение свободы на срок от трех до восьми лет с лишением права управлять транспортом на срок до трех лет или без этого.

Полицейские поместили автомобиль на штрафплощадку и назначили ряд экспертиз. Следствие продолжается, устанавливают все обстоятельства ДТП.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top