Самый языкатый сайт Одессы

Комік з Одеси Юрій Великий закликає не роздумухувати скандал (відео)

Комік з Одеси Юрій Великий закликає не роздумухувати скандал (відео)

Про це сам комік розповів у відеозверненні на власному Ютюб-каналі, коментуючи свою реакцію на хейт після виходу сценічного номера про Скадовськ під час новорічного шоу «Кварталу 95».

«Ви можете називати нас як завгодно. Але годі роздмухувати цей скандал!» — просить всіх артист.

Ремарка Івасів

Одеського коміка Юрія Великого занесено до бази «Миротворця». Причина — сценічний номер під час новорічного шоу «Кварталу 95», де висміяли українську мову переселенки з окупованого Скадовська.

Гуморист студії «Квартал 95» Юрій Великий вибачився перед українцями за скандальний номер про переселенку з окупованого Скадовська, який був показаний у новорічному шоу «Вечірній квартал».

У номері розповідалася історія дівчини зі Скадовська, яка після окупації була змушена залишити рідне місто і тепер намагається навчитися говорити українською мовою, роблячи помилки мовлення. Відео викликало резонанс і справжній скандал у Мережі.

Багато українців звинуватили «Квартал 95» у тому, що вони висміюють російськомовних жителів України, які намагаються говорити державною мовою.

У своєму посту у Instagram Великий заявив, що номер не був направлений проти російськомовних українців, а був присвячений темі інтеграції переселенців із окупованих територій до українського суспільства.

Він також зазначив, що деякі актори та автори «Кварталу 95» народилися на тимчасово окупованих територіях України.

«Ми точно не хотіли образити будь-кого з українців, особливо тих наших людей, які перебувають зараз під окупацією. І якщо цей номер зачепив чиїсь почуття, ми просимо вибачення», — написав він.

Сам Великий народився в місті Подільськ (колишній Котовськ) на Одещині. Закінчив Одеську морську академію. Був учасником відомого одеського гумористичного дуету «Брати Шумахери». З 2019 року працює в «Кварталі 95».

___________________________________________________________________

Комик из Одессы Юрий Великий призывает не раздумывать скандал (видео)

Об этом сам комик рассказал в видеообращении на собственном Ютюб-канале, комментируя свою реакцию на хейт после выхода сценического номера о Скадовске во время новогоднего шоу «Квартала 95».

«Вы можете называть нас как угодно. Но нельзя раздувать этот скандал!» – просит всех артист.

Ремарка Ивасей

Одесский комик Юрий Великий занесен в базу «Миротворца». Причина – сценический номер во время новогоднего шоу «Квартала 95», где высмеяли украинский язык переселенки из оккупированного Скадовска.

Юморист студии «Квартал 95» Юрий Великий принес извинения украинцам скандальный номер о переселенке из оккупированного Скадовска, который был показан в новогоднем шоу «Вечерний квартал».

В номере рассказывалась история девушки из Скадовска, которая после оккупации была вынуждена покинуть родной город и теперь пытается научиться говорить на украинском языке, совершая ошибки речи. Видео вызвало резонанс и настоящий скандал в Сети.

Многие украинцы обвинили «Квартал 95» в том, что они высмеивают русскоязычных жителей Украины, которые пытаются говорить на государственном языке.

В своем посту в Instagram Великий заявил, что номер не был направлен против русскоязычных украинцев, а посвящен теме интеграции переселенцев с оккупированных территорий в украинское общество.

Он также отметил, что некоторые актеры и авторы «Квартала 95» родились на временно оккупированных территориях Украины.

«Мы точно не хотели оскорбить кого-либо из украинцев, особенно наших людей, которые находятся сейчас под оккупацией. И если этот номер задел чьи-то чувства, мы извиняемся», — написал он.

Сам Великий родился в городе Подольске (бывший Котовск) в Одесской области. Окончил Одесскую морскую академию. Являлся участником известного одесского юмористического дуэта «Братья Шумахеры». С 2019 года работает в «Квартале 95».

Top