Самый языкатый сайт Одессы

Олег Кіпер заявив про розірвання договорів аренди на три корпуси протипухлинного центру в Одесі

Олег Кіпер заявив про розірвання договорів аренди на три корпуси протипухлинного центру в Одесі

«Ми відвоювали регіональний клінічний протипухлинний центр на користь пацієнтів». Про це голова Одеської ОВА Олег Кіпер написав у своєму телеграмі. 

«Ми — це ЗМІ, активна громадськість, Одеська ОВА, оновлене керівництво самого Центру — всі ті, хто наполегливо відстоював державницьку позицію», — пояснює Кіпер.

Угода з розірвання договорів оренди трьох приміщень онкоцентру завершена нотаріально. Пацієнти продовжать безкоштовне лікування в належних їм корпусах.

Проте це не все. Зібрані Одеською ОВА матеріали по цьому інциденту передані в правоохоронні органи. Прокуратура області вже відкрила кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовців, які діяли в інтересах комерційної структури. 

«Сподіваюся, усі винні будуть встановлені і понесуть справедливе покарання. Для решти це має бути уроком того, що рано чи пізно усі злодіяння стають надбанням суспільства. 

Ще раз наголошую: наведення ладу у медичних закладах області та загалом у сфері охорони здоровʼя — один із головних пріоритетів роботи обласної адміністрації», — резюмує Кіпер.

Ремарка Івасів

У жовтні минулого року Одеська обласна рада включає корпус онкоцентру на 700 кв. м у перелік майна, що передається в оренду на 5 років. Тоді директором Протипухлинного центру був В’ячеслав Полясний, якому й надійшла пропозиція від ТОВ «БМТ Україна» з проханням оренди нежитлової будівлі. Далі до орендної справи долучився департамент охорони здоров’я Одеської ОВА, який на той момент очолювала Наталія Одарій-Захарієва, зараз вона є радником міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. Саме за її сприяння в оренду передали не один корпус, а три, серед яких відділення хімієтерапії. Загальна площа корпусів становить понад 2000 кв. м, та, як виявилося, договори підписані не на 5 років, а вже на 49.

За словами очільниці закладу Ольги Покітко, орендну плату, яка становила 154 тис. грн, орендарі виплачувати припинили. Вони поставили чіткі умови — корпуси мають бути звільнені.

Протипухлинний центр звернувся до Одеської ОВА за допомогою в розірванні арендних договорів.

І, як бачимо, Олегу Кіперу це вдалося.

📌Сайт: ivasi.news

📌Tg: t.me/ivasinews

📌Threads: threads.net/@ivasi_news

📌Fb: facebook.com/ivasi.news

📌Insta: instagram.com/ivasi_news


Top