Самый языкатый сайт Одессы

Поліцейські викрили водія, який влаштував у центрі міста стрілянину(фото)

Поліцейські викрили водія, який влаштував у центрі міста стрілянину(фото)

Чоловік травмував іншого водія, з яким посварився. Правопорушнику вже повідомлено про підозру. За скоєне йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Подія сталася у неділю ввечері на Привокзальній площі. 33-річний водій автомобіля «Toyota» не поступився дорогою 36-річному водієві «BMW», який мав перевагу у русі. Останній кермувальник наздогнав першого, зупинися перед його автівкою та вступив з ним у словесну перепалку, яка супроводжувалась грубою нецензурною лайкою. В розпал конфлікту старший за віком містянин дістав зі свого транспортного засобу страйкбольний привід і зробив кілька пострілів у відчинене вікно водійських дверей опонента. Пластикова кулька потрапила чоловіку у шию.

Стрілок поїхав з місця події, а потерпілий написав заяву до поліції та звернувся по допомогу до медичного закладу, де йому діагностували рану м’яких тканин шиї. 

Вже наступного дня працівники відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 встановили та розшукали зловмисника. Страйкбольний привід у нього вилучили та скерували на експертизу.

«За наявності достатніх доказів ми повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України, а саме у хуліганстві, тобто грубому порушенню громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчиненому із застосуванням предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Наразі ми клопочемо про обрання підозрюваному запобіжного заходу», — розповіла слідча територіального підрозділу поліції Ольга Лаврищук.

Слідство триває.

________________________________________________________________________________________________________________

Полицейские разоблачили водителя, который устроил в центре города стрельбу

Мужчина травмировал другого водителя, с которым поссорился. Правонарушителю уже сообщено о подозрении. За содеянное ему грозит до семи лет лишения свободы.

Происшествие произошло в воскресенье вечером на Привокзальной площади. 33-летний водитель автомобиля «Toyota» не уступил дорогу 36-летнему водителю «BMW», который имел преимущество в движении. Последний водитель догнал первого, остановись перед его машиной и вступил с ним в словесную перепалку, которая сопровождалась грубой нецензурной бранью. В разгар конфликта старший по возрасту горожанин достал из своего транспортного средства страйкбольный привод и сделал несколько выстрелов в открытое окно водительской двери оппонента. Пластиковый шарик попал мужчине в шею.

Стрелок уехал с места происшествия, а потерпевший написал заявление в полицию и обратился за помощью в медицинское учреждение, где ему диагностировали рану мягких тканей шеи.

Уже на следующий день сотрудники отдела полиции № 2 Одесского районного управления полиции № 1 установили и разыскали злоумышленника. Страйкбольный привод у него изъяли и направили на экспертизу.

«При наличии достаточных доказательств мы сообщили фигуранту о подозрении по ч. 4 ст. 296 Уголовного кодекса Украины, а именно в хулиганстве, то есть грубом нарушении общественного порядка по мотивам явного неуважения к обществу, что сопровождалось особой дерзостью, совершенном с применением предмета, специально приспособленного для нанесения телесных повреждений. Это преступление наказывается лишением свободы на срок от трех до семи лет. Сейчас мы ходатайствуем об избрании подозреваемому меры пресечения», — рассказала следователь территориального подразделения полиции Ольга Лаврищук.

Следствие продолжается.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top