Самый языкатый сайт Одессы

Поліцейські затримали одесита який вчинив стрілянину з балкона

Поліцейські затримали одесита який вчинив стрілянину з балкона

На щастя, від протиправних дій чоловіка ніхто не постраждав. Правопорушнику повідомлено про підозру у хуліганстві. За скоєне йому загрожує до семи років ув’язнення.

Ввечері до поліції надійшло повідомлення від жительки Великодальницької територіальної громади про те, що з останнього поверху чотириповерхового житлового будинку, в якому вона проживає, її сусід стріляє зі зброї. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Поліцейські встановили, що 42-річний чоловік у нетверезому стані спорядив належну йому мисливську рушницю патронами, вийшов на балкон і почав лаятися у бік перехожих та стріляти в повітря. На щастя, здійснивши шість пострілів, зловмисник ні в кого не поцілив.

Для затримання озброєного правопорушника, який по приїзду правоохоронців зачинився у своїй квартирі, силову підтримку СОГ надавав батальйон поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Одеській області.

«У стрілка вилучили рушницю та набої до неї, які скерували на експертизу. Фігуранта затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України. Мова йде про грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї, тобто хуліганство. Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Наразі слідчі клопочуть про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — розповів начальник Одеського районного управління поліції № 2 Андрій Донець.

Слідство триває.

________________________________________________________________________________________________________________

Полицейские задержали одессита который устроил стрельбу с балкона

К счастью, от противоправных действий мужчины никто не пострадал. Правонарушителю сообщено о подозрении в хулиганстве. За содеянное ему грозит до семи лет заключения.

Вечером в полицию поступило сообщение от жительницы Великодальницької территориальной общины о том, что с последнего этажа четырехэтажного жилого дома, в котором она проживает, ее сосед стреляет из оружия. На место происшествия немедленно прибыла следственно-оперативная группа территориального подразделения полиции. Полицейские установили, что 42-летний мужчина в нетрезвом состоянии снарядил принадлежащее ему охотничье ружье патронами, вышел на балкон и начал ругаться в сторону прохожих и стрелять в воздух. К счастью, осуществив шесть выстрелов, злоумышленник ни в кого не попал.

Для задержания вооруженного правонарушителя, который по приезду правоохранителей закрылся в своей квартире, силовую поддержку СОГ оказывал батальон полиции особого назначения Главного управления Национальной полиции в Одесской области.

«У стрелка изъяли ружье и патроны к нему, которые направили на экспертизу. Фигуранта задержали в порядке ст. 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Сейчас он находится в изоляторе временного содержания. Под процессуальным руководством Беляевской окружной прокуратуры следователи сообщили мужчине о подозрении по ч. 4 ст. 296 Уголовного кодекса Украины. Речь идет о грубом нарушении общественного порядка по мотивам явного неуважения к обществу, что сопровождалось особой дерзостью и исключительным цинизмом, совершенное с применением огнестрельного оружия, то есть хулиганство. Правонарушителю грозит лишение свободы на срок от трех до семи лет. Сейчас следователи ходатайствуют об избрании ему меры пресечения в виде содержания под стражей», — рассказал начальник Одесского районного управления полиции № 2 Андрей Донец.

Следствие продолжается.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top