Самый языкатый сайт Одессы

Поліція затримала підозрюваних в розстрілі патрульних

Поліція затримала підозрюваних в розстрілі патрульних

На Одещині вдалося затримати обох військовослужбовців, які напередодні вбили співробітника поліції у Вінницькій області. Обом загрожує довічне ув’язнення.
Про це заявив голова Національної поліції України Іван Вигівський.

Він зазначив, що обох зловмисників вдалося затримати за силової підтримки спецпідрозділу Нацполіції КОРД.

Правоохоронці встановили, що затриманими виявилися батько та син 52 та 26 років. Обидва є військовослужбовцями та уродженцями Вінницької області.

Вигівський також зазначив, що поліцейський, який загинув під час виконання обов’язків, встиг вистрілити та поранити зловмисників. Він намагався захистити партнера, на якого напали першим.

За фактом нападу на правоохоронців проти затриманих порушено кримінальне провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України — вбивство чи замах на вбивство працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. Обом загрожує довічне ув’язнення.

Ремарка Івасів

ЗМІ повідомляють подробиці затримання військовослужбовців Валерія та Віталія Васілаке, 1972 р.н. та 1998 р.н., які вчора розстріляли 20-річного поліцейського на Вінниччині.

За даними ЗМІ, в автомобілі поліцейських перебували двоє співробітників МВС і один цивільний, якого везли у відділення поліції для складання протоколу за фактом домашнього насильства.

Спочатку Віталій Васілаке вдарив кулаком співробітника поліції Максима Шарапанського, його напарник — загиблий поліцейський Максим Зарецький — вийшов із патрульного автомобіля і відкрив вогонь із табельної зброї.

У цей момент Валерій Васілаке з пістолета ТТ відкрив вогонь по співробітнику поліції, внаслідок чого вбив поліцейського Зарецького, а Шарапанського поранив в область лівої сідниці.

Військовослужбовці Валерій Васілаке і його син Віталій Васілаке проходили службу в частині А0416, яка розташована в Чорноморську.

Повідомляється, що вбивці нібито самовільно її покинули 19 квітня о 18:00.

Із собою Валерій Василаке взяв табельний пістолет ТТ, з якого і стріляв у поліцейських.

Тим часом у поліції заявили, що за словами затриманих військових Валерія та Віталія Василаке, причиною нападу на поліцейських стало те, що в машині вони нелегально перевозили бойові гранати.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top