Самый языкатый сайт Одессы

С беспилотниками не стоит играться. Особенно над военными объектами в Одесском регионе

С беспилотниками не стоит играться. Особенно над военными объектами в Одесском регионе

На прошлой неделе возле аэродрома Школьный были задержаны двое молодых людей, которые запускали над территорией части беспилотный летательный аппарат. Задержанные были переданы сотрудникам Национальной полиции Украины в Одесской области. С целью недопущения подобных коллизий, в СМИ было разослано следующее обращение.

ЗВЕРНЕННЯ керівництва Одеського, Херсонського, Миколаївського, Вознесенського та Ізмайльського гарнізонів до мешканців міст та відповідних областей.
Цими днями, у декількох військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України розташованих у різних військових гарнізонах, силами оперативно-чергових служб було успішно попереджені спроби проникнення цивільних осіб на територію військових об’єктів, що охороняються.
Керівництво Одеського, Херсонського, Миколаївського, Вознесенського та Ізмайльського гарнізонів застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Будь-які порушення пов’язані з проникненням на територію військового об’єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.
Звертаємось до громадян з проханням повідомляти Командування вищевказаних гарнізонів, правоохоронні органи (Службу безпеки України, Управління Національної поліції в Одеській, Миколаївський та Херсонській областях), про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

В случае возникновения    нештатных ситуаций предлагается использовать для информирования следующие телефоны:

Телефоны горячей линии в Одесском гарнизоне:
(048) 779-80-00 (82) — (дежурный Оперативного Командования «Південь» ВСУ);
(048) 722-14-17 — СБУ в Одесской области
(0482) 365 777 (дежурный НПУ в Одеськой области).

IVASI.NEWS. Группа для самых языкатых. Присоединяйтесь!

Как отмечают День Победы в городах-побратимах Одессы? Хайфа (видео)

 

Top