Самый языкатый сайт Одессы

Сафʼянівська громада придбала автівку для ЗСУ(фото)

Сафʼянівська громада придбала автівку для ЗСУ(фото)

З початку повномасштабного вторгнення росіян на територію України Сафʼянівська громада Ізмаїльського району Одещини усіляко підтримує українських захисників. 

Про це інформують у Саф’янівській сільраді.

Дякуючи небайдужим працівникам та мешканцям громади, які активно донатять на благодійних заходах, дякуючи освітянам та школярам, які організовують потужні благодійні ярмарки, Сафʼянівська громада змогла передати ще одну автівку для бійців.

Транспортний засіб отримав мешканець села Утконосівка, який наразі боронить країну в найгарячіших точках. Загалом, з початку війни Сафʼянівська громада разом із КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районні лікарня» передала на фронт 24 автівки, підрахували у сільраді.

«Вкотре переконуємось, що малих донатів не буває — разом ми збираємо необхідні кошти, аби купувати, ремонтувати і завантажувати усім необхідним автівки для наших військових! До речі, завдячуючи мешканцям громади, автівка поїхала на фронт з продуктами харчування та смаколиками», – прокоментували передачу чергового транспортного засобу у сільраді. 

________________________________________________________________________________________________________________

Сафьяновская громада приобрела автомобиль для ВСУ

С начала полномасштабного вторжения русских на территорию Украины Сафьяновская община Измаильского района Одесской области всячески поддерживает украинских защитников.

Об этом информируют в Сафьяновском сельсовете.

Благодаря неравнодушным работникам и жителям громады, которые активно донатят на благотворительных мероприятиях, благодаря педагогам и школьникам, которые организуют мощные благотворительные ярмарки, Сафьяновская громада смогла передать еще одну машину для бойцов.

Транспортное средство получил житель села Утконосовка, который сейчас защищает страну в горячих точках. Всего с начала войны Сафьяновская громада вместе с КНП Сафьяновского сельского совета «Центральная районная больница» передала на фронт 24 машины, подсчитали в сельсовете.

«В очередной раз убеждаемся, что малых донатов не бывает — вместе мы собираем необходимые средства, чтобы покупать, ремонтировать и загружать всем необходимым машины для наших военных! Кстати, благодаря жителям громады, машина поехала на фронт с продуктами питания и вкусностями», — прокомментировали передачу очередного транспортного средства в сельсовете.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top