Самый языкатый сайт Одессы

Спікер Повітряних сил ЗСУ пояснив від чого залежить тривалість повітряної тривоги

Спікер Повітряних сил ЗСУ пояснив від чого залежить тривалість повітряної тривоги

Чому тривалість повітряної тривоги буває різною, — розповів речник Повітряних сил ЗСУ Ігнат. Він пояснив причини того, що тривога лунає одночасно з прильотами і може тривати кілька годин.

Додатково спікер роз’яснив про ймовірні загрози під час обстрілів та наголосив, що небезпека існує: навіть коли українські військові впевнені в роботі ППО, все одно є загроза падіння уламків і можуть бути певні наслідки.

«Тривоги бувають різними і є різні підстави для оголошення повітряних тривог. Якщо застосування балістики, то часу зовсім мало. Іноді тривога оголошується приблизно одночасно з прильотами. На жаль, такі реалії, від цього нікуди не дінешся. Або ж це може бути застосування реактивних систем залпового вогню», – розповів Ігнат.

Також спікер роз’яснив, що коли в тій чи іншій області повітряна тривога триває кілька годин, то це не просто так. Затяжні тривоги часто пов’язані з небезпекою від ударних дронів-камікадзе типу Shahed. Такий БПЛА може летіти зі швидкістю близько 100 км/год і тривалий час перебувати в межах одного регіону.

Саме тому там заздалегідь буде оголошено повітряну тривогу та по цьому «Шахеду» можуть працювати засоби ураження. Зокрема, винищувальна авіація, яка буде працювати по ньому ракетами Р-27, – сказав Ігнат.

Якщо ж росія застосовує балістику, то інколи повітряна тривога відбувається в один час з прильотами. Ідентична ситуація виникає коли окупанти застосовують реактивні системи залпового вогню.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top