Самый языкатый сайт Одессы

Судно, яке прямувало до порту Одещини, підірвалося на міні

Судно, яке прямувало до порту Одещини, підірвалося на міні

Біля узбережжя Одещини на міні підірвалося іноземне судно, що прямувало під завантаження зерном до одного з дунайських портів. Вибух стався 27 грудня вранці у гирлі річки Швидка.

🔥Судно втратило хід і керування, на верхній палубі виникла пожежа.

Для уникнення затоплення капітан зафіксував судно на мілині.
📌Серед 18 членів екіпажу є поранені. Внаслідок підриву судна поранення отримав капітан судна та матрос, який є громадянином Єгипту.

Зараз він перебуває в лікарні Ізмаїлу з контузією та травмою стегна, повідомив керівник Одеської обласної прокуратури Ігор Домущей.

За словами члена екіпажу Олександра, від підриву міни судно підкинуло вгору на 3 метри. Після цього всі системи вимкнулися і все заглохло.

«Удар був страшної сили, добре що всі живі, багато хто отримав забої. Я теж сильно вдарився головою, поранив лікоть. А ось у нашого кухаря дуже розбита голова, не знаємо, що з ним, коли служби забирали, був ще при свідомості», — розповів Олександр.

Судно VYSSOS ходить під прапором Панами.
Балкер прямував в порт Ізмаїл на завантаження зерна.

_____________________________________________________________________________________________

Судно, которое направлялось в порт Одесской области, подорвалось на мине

У побережья Одесской области на мине подорвалось иностранное судно, следовавшее под загрузку зерном в один из дунайских портов. Взрыв произошел 27 декабря утром в устье реки Быстрая.

🔥Судно потеряло ход и управление, на верхней палубе возник пожар.

Во избежание затопления капитан зафиксировал судно на мели.
📌Среди 18 членов экипажа есть раненые. В результате подрыва судна ранения получил капитан судна и матрос, который является гражданином Египта.

Сейчас он находится в больнице Измаила с контузией и травмой бедра, сообщил руководитель Одесской областной прокуратуры Игорь Домущей.

По словам члена экипажа Александра, от подрыва мины судно подбросило вверх на 3 метра. После этого все системы выключились и все заглохло.

«Удар был страшной силы, хорошо что все живы, многие получили ушибы. Я тоже сильно ударился головой, поранил локоть. А вот у нашего повара очень разбита голова, не знаем, что с ним, когда службы забирали, был еще в сознании», -рассказал Александр.

Судно VYSSOS ходит под флагом Панамы.
Балкер направлялся в порт Измаил на загрузку зерна

📌Сайт
📌Телеграм
📌Threads
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top