Самый языкатый сайт Одессы

У розвідці розкрили секрет таємного проекту Black Box (відео)

У розвідці розкрили секрет таємного проекту Black Box (відео)

Одна з найбільш загадкових українських розробок — дрон-камікадзе «Бобер» приватної фірми UkrJet. Дальність його польоту, за повідомленнями у ЗМІ, може сягати 1000 кілометрів, хоча офіційної інформації щодо цього немає.

Як припускають, саме «Бобри» вже не раз могли атакувати цілі в Москві. 

Аналог «шахеда»: який він — український «бобер»?

Компактний, 2,5 м завдовжки та відносно легкий — 170 кг, і це вже з урахуванням бойової частини. Не надто швидкий, але його головною перевагою є дальність польоту.

Що ще відомо про дрон-камікадзе українського виробництва та яких збитків він завдав окупантам на понад 900 млн доларів — дивитись в відео.

У Головному управлінні розвідки привідкрили таємницю вмісту таємничого «Black Box», на який збирали гроші українці. У відео, оприлюдненому у Телеграм-каналі проекту «Повернись живим» боєць одного зі спецпідрозділів ГУР МОУ з позивним «Колібрі» «розпакував» коробку та показав, що знаходиться всередині.

«Всередині «Black Box» знаходиться, зокрема, виготовлений в Україні баражуючий боєприпас «Бобер», здатний долати відстань від 800 до 1000 км. Це — не єдина складова «коробки», але те, що ми можемо озвучити станом на зараз», — зазначають у фонді.

Зазначається, що за перші 8 місяців 2023 року «коробка» завдала ворогові збитків на понад 900 мільйонів доларів. «Бобер» успішно виконував задачі у Криму, на тимчасово окупованих територіях України і «залітав» на військові об’єкти на ворожій території.

«Black Box», до прикладу, влучив у сховище, де зберігалися ракетні частини до балістичних ракетних комплексів «Іскандер», — зазначається у повідомленні.  

📌Сайт: ivasi.news
📌Tg: t.me/ivasinews
📌Threads: threads.net/@ivasi_news
📌Fb: facebook.com/ivasi.news
📌Insta: instagram.com/ivasi_news

Top