Самый языкатый сайт Одессы

Усик прокоментував історичну перемогу над Ф’юрі (відео)

Усик прокоментував історичну перемогу над Ф’юрі (відео)

Уночі з 18 на 19 травня Олександр Усик вписав своє ім’я в історію — став першим абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі з чотирма поясами. Результат бою визначала бригада арбітрів, яка розділеним рішенням зафіксувала перемогу українця.

Український боксер Олександр Усик прокоментував свою перемогу над британцем Тайсоном Ф’юрі.

 «Дуже вдячний своїй команді, дякую своєму Богу. Дякую, Туркі, це велика можливість для мене. Для моєї сім’ї, для моєї країни. Слава Україні! Це суперкрутий день. Тайсоне, без тебе це було б неможливо

З 2008 року я планував це. Це не заради моєї перемоги. Це для мого Бога, моїх прихильників, моєї країни, українських солдатів, українських батьків, дітей. Хочу піти додому, хочу відпочити, розслабитися, хочу поїсти, поспати, поцілувати дружину», – сказав Усик.

Зазначимо що Усика визнано найкращим боксером планети за рейтингом P4P, —
The Ring
До бою з Ф’юрі Усик був на третьому місці.


Усик прокомментировал историческую победу над Фьюри (видео)

Ночью с 18 на 19 мая Александр Усик вписал свое имя в историю — стал первым абсолютным чемпионом мира в супертяжелом весе с четырьмя поясами. Результат боя определяла бригада арбитров, разделенным решением зафиксировавшая победу украинца.

Украинский боксер Александр Усик прокомментировал свою победу над британцем Тайсоном Фьюри.

«Очень благодарен своей команде, благодарю своего Бога. Спасибо, Турки, это большая возможность для меня. Для моей семьи, моей страны. Слава Украине! Это суперкрутой день. Тайсон, без тебя это было бы невозможно

С 2008 года я это планировал. Это не ради моей победы. Это для моего Бога, моих поклонников, моей страны, украинских солдат, украинских родителей, детей. Хочу пойти домой, хочу отдохнуть, расслабиться, хочу поесть, поспать, поцеловать жену», – сказал Усик.

Отметим, что Усика признан лучшим боксером планеты по рейтингу P4P, —
The Ring
До боя с Фьюри Усиком был на третьем месте.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top