Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця

В Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця

В Одесі на хабарництві викрили військовослужбовця однієї з військових частин. За гроші він обіцяв допомогти уникнути мобілізації.
Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області.

За їхніми даними, 47-річний чоловік підшукав «клієнтів», яким обіцяв за 900 доларів організувати непридатність до військової служби та виключення з військового обліку, а за 3000 гривень – надати незаповнені повістки про виклик із гербовою печаткою та підписами посадових осіб ТЦК та СП.

Від посередника військовий за два транші отримав гроші та надав на документи щодо зняття його знайомого з військового обліку, а також три порожні повістки з мокрою печаткою. Їх військовозобов’язаний мав надалі самостійно заповнювати з проставленням необхідної дати нібито явки до ТЦК, що виключало можливість вручення реальних повісток.

Правоохоронці затримали фігуранта відразу після одержання ним останньої частини хабаря. Також за місцем мешкання вилучили частину коштів, які він отримав раніше, та військово-облікові документи чоловіка, що бажав уникнути мобілізації. Затриманому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України.

«Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Наразі слідчі встановлюють усіх осіб, які встигли скористатися протиправними послугами військового, і можливих його спільників», — розповіла старша слідча відділу поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 Наталя Мойсеєва.


В Одессе на взяточничестве разоблачили военнослужащего

В Одессе на взяточничестве разоблачили военнослужащего одной из воинских частей. За деньги он обещал помочь избежать мобилизации.
Об этом сообщили в Главном управлении Нацполиции Одесской области.

По их данным, 47-летний мужчина подыскал «клиентов», которым обещал за 900 долларов организовать непригодность к военной службе и исключение из военного учета, а за 3000 гривен – предоставить незаполненные повестки о вызове с гербовой печатью и подписями должностных лиц ТЦК и СП.

От посредника военный за два транша получил деньги и предоставил документы по снятию его знакомого с военного учета, а также три пустых повестки с мокрой печатью. Их военнообязанный должен в дальнейшем самостоятельно заполнять с проставлением необходимой дать якобы явки в ТЦК, что исключало возможность вручения реальных повесток.

Правоохранители задержали фигуранта сразу после получения последней части взятки. Также по месту жительства изъяли часть средств, полученных ранее, и военно-учетные документы мужчины, желавшего избежать мобилизации. Задержанному сообщили о подозрении по ч. 3 ст. 369-2 УК Украины.

«Подозреваемому избрана мера пресечения в виде содержания под стражей с правом внесения залога. Сейчас следователи устанавливают всех лиц, успевших воспользоваться противоправными услугами военного, и возможных его сообщников», — рассказала старший следственный отдел полиции № 1 Одесского районного управления полиции № 1 Наталья Моисеева.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top