Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі на Трасі здоров’я зіштовхнулися велосипедисти: постраждав підліток (фото)

В Одесі на Трасі здоров’я зіштовхнулися велосипедисти: постраждав підліток (фото)

Вчора ввечорі неподалік від Аркадії на Трасі Здоровʼя зіткнулися два велосипедиста: у одного з них виявилися важкі травми.

Співробітники мобільного екіпажу КУ «Муніципальна варта» своєчасно та кваліфіковано надали на місці першу допомогу постраждалому і викликали «швидку» та поліцію.

Попередньо правоохоронці встановили, що юнаки 14-ти та 23-х років їхали на електровелосипедах назустріч один одному. Намагаючись розминутись, не врахували дорожню обстановку і зіштовхнулись. 

Унаслідок зіткнення постраждав молодший за віком велосипедист, його без свідомості «швидкою» госпіталізували до лікарні попередньо з черепно-мозковою травмою.

З другим велосипедистом все добре, він не травмувався.

На місці події працювали слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод слідчого управління ГУНП в Одеській області та патрульні.

Правоохоронці зʼясовують повні обставини події. 


В Одессе на Трассе здоровье столкнулись велосипедисты: пострадал подросток (фото)

Вчера вечером неподалеку от Аркадии на Трассе Здоровье столкнулись два велосипедиста: у одного из них оказались тяжелые травмы.

Сотрудники мобильного экипажа КУ «Муниципальная стража» своевременно и квалифицированно оказали на месте первую помощь пострадавшему и вызвали скорую и полицию.

Предварительно правоохранители установили, что юноши 14 и 23 лет ехали на электровелосипедах навстречу друг другу. Пытаясь разминуться, не учли дорожную обстановку и столкнулись. 

В результате столкновения пострадал младший по возрасту велосипедист, его без сознания «скорой» госпитализировали в больницу предварительно с черепно-мозговой травмой.

Со вторым велосипедистом все хорошо, он не травмировался.

На месте происшествия работали следственно-оперативная группа по расследованию ДТП следственного управления ГУНП в Одесской области и патрульные.

Правоохранители выясняют полные обстоятельства произошедшего.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top