Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі пройшов захід зі спортивного протезування для захисників та захисниць (фото)

В Одесі пройшов захід зі спортивного протезування для захисників та захисниць (фото)

Реабілітаційна команда системи U+ System вперше в Одесі провела захід зі спортивного протезування для військовослужбовців.
Партнером та співзасновником зустрічі став голова ГО «ОДЕСА ДІЄ» Леонід Раскін.

Це вже сьомий спортивний захід реабілітаційної команди U+ System. Кажуть, що важливо не тільки протезувати військових, але й давати можливість спробувати нову справу.

“Наша команда кожного разу вигадує новий концепт спортивного заходу. У нас вже був футбольний день в Києві, баскетбольний день у Дніпрі, і от зараз ми в Одесі. Чи це незвично? Так. Чи це щось цікаве і не те що асоціюється з військовою справою? Звичайно. Для нас важливо, щоб військові могли просто розслабитись і ні про що не думати, а все інше зробимо ми”,
ділиться Поліна Толубаєва, менеджерка з розвитку партнерств U+ System.

В Одесі на зустрічі було доступно два типи протезів Running blade та Forever Foot.
Running blade — спортивні бігові блейди, а Forever foot — повсякденні силові протези для військовослужбовців. Ці спортивні протези допоможуть військовим знову почати бігати, продовжити службу та активно проводити час зі своєю родиною.

Також провідні спортсмени з дзюдо, провели майстер-клас для військових з протезами.

Нагадаємо, з жовтня 2023 року команда U+ System разом із данськими партнерами Levitate зробили понад 200 успішних протезувань військовим, які активно захищають Україну та продовжують свою службу у Збройних Силах України. А у квітні 2024 року команда почала розширювати географію спортивного протезування та провела перший захід у Дніпрі. 
Зазначимо, що кожен спортивний захід від реабілітаційної команди присвячений певному виду спорту.

У рамках цього заходу військові зможуть випробувати свої сили у баскетболі, футболі, боксі та волейболі — все це у дружній аматорській грі.


В Одессе прошло мероприятие по спортивному протезированию для защитников и защитниц (фото)

Реабилитационная команда системы U+ System впервые в Одессе провела мероприятие по спортивному протезированию для военнослужащих.
Партнером и соучредителем встречи стал председатель ОО «ОДЕССА ДЕЙСТВУЮЩИЙ» Леонид Раскин.

Это уже седьмое спортивное мероприятие реабилитационной команды U+ System. Говорят, важно не только протезировать военных, но и давать возможность попробовать новое дело.

“Наша команда каждый раз придумывает новый концепт спортивного мероприятия. У нас уже был футбольный день в Киеве, баскетбольный день в Днепре, и сейчас мы в Одессе. Или это необычно? Да. Это что-то интересное и не то что ассоциируется с военным делом? Конечно. Для нас важно, чтобы военные могли просто расслабиться и ни о чем не думать, а все остальное мы сделаем», —
делится Полина Толубаева, менеджер по развитию партнерств U+ System.

В Одессе на встрече было доступно два типа протезов Running blade и Forever Foot.
Running blade – спортивные беговые блейды, а Forever foot – повседневные силовые протезы для военнослужащих. Эти спортивные протезы помогут военным снова начать бегать, продлить службу и активно проводить время со своей семьей.

Также ведущие спортсмены по дзюдо, провели мастер-класс для военных с протезами.

Напомним, с октября 2023 года команда U+ System вместе с датскими партнерами Levitate сделали более 200 успешных протезирований военным, активно защищающим Украину и продолжающими свою службу в Вооруженных Силах Украины. А в апреле 2024 года команда начала расширять географию спортивного протезирования и провела первое мероприятие в Днепре.
Отметим, что каждое спортивное мероприятие от реабилитационной команды посвящено определенному виду спорта.

В рамках этого мероприятия военные смогут испытать свои силы в баскетболе, футболе, боксе и волейболе – все это в дружеской любительской игре.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top