Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі затримали торговця метадоном(фото)

В Одесі затримали торговця метадоном(фото)

В Одесі поліцейські затримали містянина за підозрою у незаконних оборудках з наркотиками. У фігуранта вилучили 116 згортків з метадоном.

Про це повідомили у поліції.

Під час відпрацювання території обслуговування оперативники відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 зупинили на вулиці 31-річного містянина, у якого виявили два згортки з наркотичним засобом метадоном, обіг якого обмежено. Належність речовини до наркотичної підтвердили експрес-дослідженням.

В ході невідкладного обшуку за місцем мешкання чоловіка поліцейські виявили ще 114 згортків з аналогічним вмістом, магніти для їх кріплення під час збуту шляхом «закладок» та мобільний телефон з інформацією, що підтверджує протиправність дій затриманого.

Усі вилучені наркотичні засоби поліцейські скеровували на експертизу.

«Ми встановили, що напередодні чоловік через інтернет незаконно придбав у невстановленої наразі особи наркотичний засіб і мав збувати його шляхом «закладок». Однак, у перший же «робочий день» його планам завадили поліцейські. На підставі зібраних нами доказів під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси ми повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 307 Кримінального Кодексу України, а саме у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичного засобу. За нашим клопотанням суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне правопорушнику загрожує від чотирьох до восьми років позбавлення волі. Надалі ми встановлюватимемо канал постачання затриманому обмеженого в обігу наркотика. Після отримання експертних висновків та інших доказів нами буде надано кінцеву правову кваліфікацію протиправним діям підозрюваного та висунуте обвинувачення», — повідомила слідча територіального підрозділу поліції Анастасія Бєлікова.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе задержали торговца метадоном

В Одессе полицейские задержали горожанина по подозрению в незаконных сделках с наркотиками. У фигуранта изъяли 116 свертков с метадоном.

Об этом сообщили в полиции.

Во время отработки территории обслуживания оперативники отдела полиции № 2 Одесского районного управления полиции № 1 остановили на улице 31-летнего горожанина, у которого обнаружили два свертка с наркотическим средством метадоном, оборот которого ограничен. Принадлежность вещества к наркотическому подтвердили экспресс-исследованием.

В ходе неотложного обыска по месту жительства мужчины полицейские обнаружили еще 114 свертков с аналогичным содержимым, магниты для их крепления во время сбыта путем «закладок» и мобильный телефон с информацией, подтверждающей противоправность действий задержанного.

Все изъятые наркотические средства полицейские направляли на экспертизу.

«Мы установили, что накануне мужчина через интернет незаконно приобрел у неустановленного пока лица наркотическое средство и должен был сбывать его путем «закладок». Однако, в первый же «рабочий день» его планам помешали полицейские. На основании собранных нами доказательств под процессуальным руководством Приморской окружной прокуратуры города Одессы мы сообщили фигуранту о подозрении по ч. 1 ст. 307 Уголовного Кодекса Украины, а именно в незаконном приобретении и хранении с целью сбыта наркотического средства. По нашему ходатайству суд избрал подозреваемому меру пресечения в виде содержания под стражей. За содеянное правонарушителю грозит от четырех до восьми лет лишения свободы. В дальнейшем мы будем устанавливать канал поставки задержанному ограниченного в обороте наркотика. После получения экспертных заключений и других доказательств нами будет предоставлена конечная правовая квалификация противоправным действиям подозреваемого и выдвинуто обвинение», — сообщила следователь территориального подразделения полиции Анастасия Беликова.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top