Самый языкатый сайт Одессы

В Украине начинается призыв резервистов

В Украине начинается призыв резервистов

Призыв резервистов в ряды Вооруженных сил Украины начинается в среду, 23 февраля 2022 года. Об этом сообщили командование Сухопутных войск ВСУ.

Призыву будут подлежать резервисты от 18 до 60 лет. Это будут как офицеры, так и рядовой, сержантский состав. Максимальный срок службы – 1 год.

«Президент України видав Наказ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад. Призов розпочнеться від сьогодні. Максимальний термін служби 1 рік.

Резервісти оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві.

Для прикладу: під час попередньої служби військовослужбовець був водієм-механіком у військовій частині А0000, тому призиватимуть його в цю ж частину, на цю ж військово облікову спеціальність.ВАЖЛИВО! За призваними резервістами, згідно Закону України зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата.

Які дії резервістів? Відповідно до Наказу Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК.

Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність», — сообщают Сухопутні війська ЗС України.

Top