Самый языкатый сайт Одессы

Відійшла у засвіти матір Кузьми Скрябіна — Ольга Кузьменко

Відійшла у засвіти матір Кузьми Скрябіна — Ольга Кузьменко

На 77 році свого життя померла Ольга Михайлівна Кузьменко, мати Кузьми Скрябіна. Вона була відома як українська письменниця та педагог.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна, який започаткувала його дружина Світлана Бабійчук. Ользі Кузьменко було 76 років.

«Сьогодні пішла з життя мати Кузьми, Ольга Михайлівно! Ця втрата тяжка для нас усіх. Ольга Михайлівна була справді чудовою і душевною людиною, з великим серцем. Ми не можемо змінити обставини, тільки просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти до Царства Небесного. Хай земля їй буде пухом! Розділяємо біль та горе рідних! Вічна та світла пам’ять! Ми сумуватимемо…», — йдеться у повідомленні.

Ольга Михайлівна народилася на Самбірщині.

Закінчила Самбірську середню № 9 та музичну школи, Дрогобицький інститут музичного мистецтва.

Коли вчилася в інституті, їздила по селах з магнітофоном і записувала народні пісні, прислів’я, створила дитячий колектив — діти співали народні та обрядові пісні.

Працювала викладачкою гри на фортепіано в музичній школі, мала майстерню з виробництва керамічних дзвіночків та ангелів.

Після загибелі Андрія Кузьменка у ДТП в 2015 році, Ольга присвятила сину книги «Моя дорога птаха. Мамина книжка», «Група «Скрябін» та друзі по сцені», «Колискова для Андрійка».

Додамо, що в 2012 рокі Андрій Кузьменко написав пісню «Мам», присвячену своїй матері.

Тільки 8 років змогла прожити мати без рідного сина!

На сторінці фонду не розповіли про причину смерті Ольги та де відбудеться прощання з жінкою.

Нагадаємо, 2 лютого 2015 року Кузьма трагічно загинув в автокатастрофі біля села Лозоватка на Дніпропетровщині. Кузьменко повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт дав концерт. Очевидці розповідали, що на великій швидкості у місці заокруглення дороги джип музиканта виїхав на зустрічну смугу та врізався у бік цистерни. Артиста поховали у сімейному склепі на Брюховичському цвинтарі.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top