Самый языкатый сайт Одессы

Внаслідок ДТП на Одещині дроти під напругою перекрили трасу

Внаслідок ДТП на Одещині дроти під напругою перекрили трасу

В результаті аварії одна людина отримала поранення У селі Прилиманське сталася дорожньо-транспортна пригода.

Відомо, що водій вантажного автомобіля, який рухався у напрямку Білгород-Дністровський, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з електричним стовпом.

Про це повідомляє ГУНП в Одеській області. 

У результаті зіткнення дроти електромережі впали на дорогу, перегородивши шлях для інших транспортних засобів. На щастя, відповідні служби швидко відреагували і виправили ситуацію. Травмованого водія доставили до лікарні для медичного огляду та перевірки на наявність алкоголю в крові.

На місці події працювали поліцейські, які збирають всю необхідну інформацію щодо обставин аварії.

Довідка Івасів

Ще одна трагічна дорожньо-транспортна пригода відбулась 16 квітня. У Білгороді-Дністровському водій «BMW», рухаючись дорогою поблизу Дністровського лиману, в районі гаражного кооперативу скоїв наїзд на 4-річного хлопчика, який катався на велосипеді. Маленького пацієнта доставили до лікарні з численними саднами, забоями голови та переломом ноги.

________________________________________________________________________________________________________________

В результате ДТП в Одесской области провода под напряжением перекрыли трассу

В результате аварии один человек получил ранения В селе Прилиманское произошло дорожно-транспортное происшествие.

Известно, что водитель грузового автомобиля, который двигался в направлении Белгород-Днестровский, не справился с управлением и допустил столкновение с электрическим столбом.

Об этом сообщает ГУНП в Одесской области.

В результате столкновения провода электросети упали на дорогу, перегородив путь для других транспортных средств. К счастью, соответствующие службы быстро отреагировали и исправили ситуацию. Травмированного водителя доставили в больницу для медицинского осмотра и проверки на наличие алкоголя в крови.

На месте происшествия работали полицейские, которые собирают всю необходимую информацию об обстоятельствах аварии.

Справка Ивасей

Еще одно трагическое дорожно-транспортное происшествие произошло 16 апреля. В Белгороде-Днестровском водитель «BMW», двигаясь по дороге вблизи Днестровского лимана, в районе гаражного кооператива совершил наезд на 4-летнего мальчика, который катался на велосипеде. Маленького пациента доставили в больницу с многочисленными ссадинами, ушибами головы и переломом ноги.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top