Самый языкатый сайт Одессы

ЮНЕСКО відреагувало на обстріл центру Одеси

ЮНЕСКО відреагувало на обстріл центру Одеси

Організація звинуватила росію у знищенні пам’яток архітектури та закликала міжнародне співтовариство захистити пам’ятники міста.

Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) засудила чергову атаку військ РФ по Одесі, внаслідок чого було пошкоджено будівлю Національного художнього музею.

«Художній музей в Одесі, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, вчора ввечері знову постраждав унаслідок російського удару. ЮНЕСКО рішуче засуджує атаку. Культурні об’єкти мають бути захищені відповідно до міжнародного права», – йдеться в повідомленні ЮНЕСКО у твітері.

Музей на своїй Facebook-сторінці раніше повідомив, що саме сьогодні установі виповнюється 124 роки.

Ремарка Івасів

Як повідомляли Ivasi News, наразі в Одесі працює оперативний штаб для мешканців постраждалих будинків 

З 8:00 6 листопаду 2023 року за адресою: вул. Софіївська, 5 працює міський оперативний штаб. 

В штабі можна отримати консультаційну допомогу щодо пакета документів, який необхідно зібрати для оформлення на відновлення вікон та дверей.

 Співробітники Приморської районної адміністрація разом з іншими комунальними службами на місці приймають заяви на оформлення вказаної матеріальної допомоги. 

Також мешканці постраждалих будинків можуть звертатися за допомогою та консультацією до Приморської районної адміністрації за адресою: вул. Канатна, 134.

📌Сайт: ivasi.news

📌Tg: t.me/ivasinews

📌Threads: threads.net/@ivasi_news

📌Fb: facebook.com/ivasi.news

📌Insta: instagram.com/ivasi_news

Top