Самый языкатый сайт Одессы

Захоплювався путіним та чекав на росіян – в Одесі судили колаборанта

Захоплювався путіним та чекав на росіян – в Одесі судили колаборанта

Жителя Одеси визнали винним у тому, що він поширював антиукраїнську пропаганду у соціальних мережах. Чоловіка судили за декількома статтями.

Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, вироком суду йому призначено покарання у вигляді трьох років  позбавлення волі.

У суді довели, що 47-річний одесит систематично поширював у соціальній мережі матеріали із виправдовуванням збройної агресії рф проти України. Він захоплювався правлінням президента росії володимиром путіним, звеличував російську армію та бажав перемоги над Україною.

Також на своїй сторінці він розміщував дописи із прославлянням окупантів та агітував за приєднання південно-східних регіонів України до складу росії.

Під час судового процесу обвинувачений визнав свою провину та попросив вибачення перед судом за свої вчинки.

На підставі зібраних доказів суд визнав одесита винним за двома статтями Кримінального кодексу України: 

  •     ч. 1 ст. 161 (розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності);
  •      ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників, вчинені повторно).

До цього у  Миколаєві на лаві підсудних опинилася працівниця навчального закладу, яка за російські гроші писала антиукраїнські статті та поширювала їх у мережі.

Нещодавно Київський районний суд Одеси визнав винним у державній зраді колишнього командира корвета «Тернопіль» Максима Ємельяненка, який воює проти України.

Також стало відомо про те, що посадовця військового флоту з Криму звинуватили у державній зраді через не переїзд до Одеси. Таким чином підполковник хотів назавжди ухилитися від обов’язків несення військової служби. Згодом він продовжував ухилятися, приховуючи свою належність до Збройних Сил України. 

________________________________________________________________________________________________________________

Восхищался путиным и ждал россиян — в Одессе судили коллаборанта

Жителя Одессы признали виновным в том, что он распространял антиукраинскую пропаганду в социальных сетях. Мужчину судили по нескольким статьям.

Как сообщили в Одесской областной прокуратуре, приговором суда ему назначено наказание в виде трех лет лишения свободы.

В суде доказали, что 47-летний одессит систематически распространял в социальной сети материалы с оправданием вооруженной агрессии РФ против Украины. Он восхищался правлением президента России Владимиром Путиным, превозносил российскую армию и желал победы над Украиной.

Также на своей странице он размещал сообщения с прославлением оккупантов и агитировал за присоединение юго-восточных регионов Украины в состав России.

Во время судебного процесса обвиняемый признал свою вину и попросил прощения перед судом за свои поступки.

На основании собранных доказательств суд признал одессита виновным по двум статьям Уголовного кодекса Украины:

ч. 1 ст. 161 (разжигание национальной вражды и ненависти, унижение национальной чести и достоинства);

 ч. 2 и ч. 3 ст. 436-2 (оправдание, признание правомерной, отрицание вооруженной агрессии РФ против Украины, глорификация ее участников, совершенные повторно).

До этого в Николаеве на скамье подсудимых оказалась работница учебного заведения, которая за российские деньги писала антиукраинские статьи и распространяла их в сети.

Недавно Киевский районный суд Одессы признал виновным в государственной измене бывшего командира корвета «Тернополь» Максима Емельяненко, который воюет против Украины.

Также стало известно о том, что чиновника военного флота из Крыма обвинили в государственной измене из-за не переезда в Одессу. Таким образом подполковник хотел навсегда уклониться от обязанностей несения военной службы. Впоследствии он продолжал уклоняться, скрывая свою принадлежность к Вооруженным Силам Украины.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top