Самый языкатый сайт Одессы

Жителька Одеської області може отримати 12 років тюрми

Жителька Одеської області може отримати 12 років тюрми

Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Одеській області та територіального підрозділу поліції спільно з прикордонниками затримали зловмисницю у січні цього року на одному з проспектів міста Ізмаїл.

Вона саме отримала посилку, всередині якої знаходився старий телефонний апарат, а у ньому були заховані декілька пакунків з майже 75 грамами особливо небезпечної психотропної речовини PVP, обіг якої заборонено. Така кількість вважається особливо великим розміром.

Походження та вагу психотропу підтверджено експертним висновком.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Одеській області.

В ході проведення досудового розслідування поліцейські встановили, що ізмаїлка у листуванні в одному з мобільних додатків з невідомою особою погодилась на пропозицію (трохи) заробити. За домовленістю, жінка отримала посилку з психотропом, який вона повинна була розфасувати і розкладати по місту “закладки”.

“Ми зібрали достатньо доказів і під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури висунули фігурантці обвинувачення за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України, а саме у незаконному придбанні, зберіганні психотропних речовин з метою збуту, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, якщо предметом таких дій були особливо небезпечні психотропні речовини в особливо великих розмірах. Згідно з чинним законодавством, правопорушниці загрожує позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Досудове розслідування ми завершили, і обвинувальний акт скерували до суду“, – прокоментував начальник слідчого відділу Ізмаїльського районного відділу поліції Анатолій Маршавка.

Канал постачання психотропу та повне коло причетних до наркотрафіку осіб встановлюються.

________________________________________________________________________________________________________________

Жительница Одесской области может получить 12 лет тюрьмы

Сотрудники управления по борьбе с наркопреступностью ГУНП в Одесской области и территориального подразделения полиции совместно с пограничниками задержали злоумышленницу в январе этого года на одном из проспектов города Измаил.

Она как раз получила посылку, внутри которой находился старый телефонный аппарат, а в нем были спрятаны несколько пакетов с почти 75 граммами особо опасного психотропного вещества PVP, оборот которого запрещен. Такое количество считается особо крупным размером.

Происхождение и вес психотропа подтверждено экспертным заключением.

Об этом сообщает Главное управление Нацполиции в Одесской области.

В ходе проведения досудебного расследования полицейские установили, что измаилка в переписке в одном из мобильных приложений с неизвестным лицом согласилась на предложение (немного) заработать. По договоренности, женщина получила посылку с психотропом, который она должна была расфасовать и раскладывать по городу «закладки».

«Мы собрали достаточно доказательств и под процессуальным руководством Измаильской окружной прокуратуры выдвинули фигурантке обвинение по части 3 статьи 307 Уголовного кодекса Украины, а именно в незаконном приобретении, хранении психотропных веществ с целью сбыта, совершенного по предварительному сговору группой лиц, если предметом таких действий были особо опасные психотропные вещества в особо крупных размерах. Согласно действующему законодательству, правонарушительнице грозит лишение свободы на срок от девяти до двенадцати лет с конфискацией имущества. Досудебное расследование мы завершили, и обвинительный акт направили в суд», — прокомментировал начальник следственного отдела Измаильского районного отдела полиции Анатолий Маршавка.

Канал поставки психотропа и полный круг причастных к наркотрафику лиц устанавливаются.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top